Przejdź do zawartość

Nasze nowe sztyfty w kulce już są!

Wykonane z co najmniej 22% mniej plastiku w porównaniu z naszą poprzednią butelką i w 100% nadające się do recyklingu.

Butelki roll-on największych marek Unilever: Dove, Dove Men + Care, Rexona i Axe

Unilever przechodzi na nowe i bardziej zrównoważone opakowania roll-onów!

Teraz jedno z najlżejszych opakowań typu roll-on na rynku, nasze najlżejsze opakowanie w historii jest dostępne w ulepszonym kształcie, dzięki czemu jest łatwiejsze w użyciu, przechowywaniu i zabraniu w podróż. Nowy ergonomiczny kształt zapewnia również dobrą przyczepność podczas aplikacji i nie ślizga się, gdy jest mokry.

Po zużyciu należy poddać recyklingowi roll-on wraz z pozostałymi odpadami z recyklingu tworzyw sztucznych w gospodarstwie domowym, aby mieć pewność, że zatrzymujemy tworzywa sztuczne w obiegu i zapobiegamy przedostawaniu się ich do środowiska.

Static-Image-Bottle

Zamykanie plastikowej pętli / Mniej plastiku

W firmie Unilever staramy się ograniczać wpływ naszych produktów na środowisko (otwórz Closing The Loop On Plastic | Unilever, aby uzyskać więcej informacji). W związku z tym ulepszamy wszystkie butelki roll-on naszych największych marek Dove, Dove Men + Care, Rexona i Axe.

Nowe opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby ograniczyć zużycie plastiku. Ciężko pracujemy, aby w przyszłości nasze rolki dezodorantu były wykonane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (PCR).

Wróć do góry