Przejdź do zawartość

The Vegetarian Butcher dostępny w sieci Kaufland

Opublikowany:

Średni czas czytania: 2 Minuty

The Vegetarian Butcher logo

Polscy konsumenci pokochali dietę roślinną, a produkty z linii The Vegetarian Butcher zdobywają kolejne półki w supermarketach. Roślinne mięso tej marki można znaleźć teraz w sklepach Kaufland. Fani diety roślinnej oraz osoby, które ograniczają spożycie mięsa, mogą wybierać spośród czterech produktów do przygotowania ulubionych dań. Produkty The Vegetarian Butcher dostępne są od pewnego czasu także w kilku sieciach handlowych oraz w ofercie dla sektora horeca pod marką Unilever Food Solutions.

The Vegetarian Butcher to rzeźnik przyszłości – marka, która powstała z miłości do tradycyjnego smaku mięsa. Cechą charakterystyczną produktów z tej linii są smak, tekstura oraz soczystość jak mięsa zwierzęcego. Sięgając po dowolny z produktów marki konsumenci wybierający dietę roślinną nie muszą już rezygnować z ulubionych smaków i potraw. Wyjątkowość produktów marki The Vegetarian Butcher docenili także profesjonaliści przyznając jej nagrodę główną Chefs for Change w plebiscycie RoślinnieJemy, w kategorii Najlepszy Roślinny Produkt 2021 dla Profesjonalistów.

Wśród czterech produktów dostępnych na rynku znajdują się:

  • Magic Mince - doskonałe 100% wegańskie roślinne mięso mielone idealne do klasycznych comfort foods jak Spaghetti a la Bolognese, Chili con carne, buritto oraz sosów z mięsem mielonym;
  • Unbelievabull Burger - aromatyczne, soczyste mięso, z którego przygotujemy burgera roślinnego o wyjątkowym smaku;
  • Lucky Nuggets - w 100% wegańskie nuggetsy w chrupiącej panierce;
  • NOWOŚĆ na polskim rynku: Chickened Out Chunks – w 100% wegańskie kawałki roślinnego kurczaka, które pasują do wszystkiego. Doskonałe do makaronu, ryżu, sałatek lub kanapek, a także do curry lub taco.

The Vegeterian Butcher dostępny jest w sieciach Kaufland, Carrefour, czasowo w Biedronce oraz u takich partnerów biznesowych jak: Thai Wok, Burger King, Stacje Paliw Pieprzyk czy Kuchnie Marche.

Wróć do góry