Przejdź do zawartość

Pyszne.pl i Unilever rozpoczęły współpracę

Opublikowany:

Średni czas czytania: 2 Minuty

Film, smakowita kolacja, a na deser lody – to idealny plan na spokojny, jesienny wieczór. Teraz wcielenie go w życie będzie jeszcze prostsze dzięki współpracy Pyszne.pl i Unilever. W jej ramach lody Ben&Jerry’s, Magnum i Breyers można już zamawiać z dostawą do domu.

kubełki lodów

Sofa moment – idealna okazja na lody w domu!

Sofa moment, to sposób spędzania czasu praktycznie we wszystkie dni tygodnia, głównie wieczorami tj. po godzinie 18 przez prawie 70% Polaków. Jest to idealny moment na chwilę relaksu np. przed telewizorem w gronie bliskich i odetchnięcie po pełnym emocji dniu.

Sofa moment, to czas dla nas, na nasze przyjemności i ulubione aktywności. Teraz możemy to połączyć, czyli zamówić ulubione lody i obejrzeć długo oczekiwany odcinek serialu bez wychodzenia z domu, dzięki współpracy Unilever z Pyszne.pl. To połączenie idealne, które wiemy, że nasi klienci docenią, szczególnie podczas zbliżających się mroźnych wieczorów – mówi Piotr Widomski, Ice Cream NOW Lead.

Według badań przeprowadzonych przez koncern Unilever, aż 60% konsumentów spożywa lody głównie w domu. Ochota na coś pysznego często dopada nas w najmniej oczekiwanym momencie. Dzięki dołączeniu Ice Cream NOW do partnerów Pyszne.pl po mrożone słodkości marki Unilever, nie musimy już specjalnie wybierać się do sklepu, kurier Pyszne.pl dostarczy je pod drzwi.

Portfolio produktowe Pyszne.pl stale się rozszerza, ale szczególnie cieszymy się, kiedy dołączają do nas tak uznane na rynku brandy. Lody z oferty Unilever kochają miliony konsumentów na całym świecie, a marki Ben&Jerry’s, Magnum i Breyers można nazwać kultowymi. Podjęta współpraca to świetna wiadomość dla naszych klientów, szczególnie tych, którzy uwielbiają słodkości w mrożonym wydaniu – powiedział Marcin Schmidt, Senior Marketing Manager w Pyszne.pl

Specjalna oferta na start

W Pyszne.pl można zamówić kultowe lody Magnum, Ben&Jerry’s oraz Breyers.W ofercie nie zabrakło miejsca dla lodów wegańskich w trzech smakach: Ben&Jerry’s VEGAN NETFLIX & Chill’d, Breyers VEGAN Vanilla & Strawberry i Breyers VEGAN Peanut Butter. Wybrane produkty będzie można zakupić w ofercie promocyjnej - trzy kubki w cenie dwóch.

Oferta objęta jest programem punktowym Pyszne.pl. Do 30 października użytkownicy mogą wymienić 45 punktów lojalnościowych na voucher, który obniży kwotę zamówienia na lody o 10 zł (warunkiem jest wartość zamówienia powyżej 35 zł). Punkty w Pyszne.pl zbiera się zamawiając jedzenie przez aplikację mobilną (+15 punktów za zamówienie) i stronę WWW serwisu (+10). Można je wymieniać także na inne oferty specjalne w Pyszne.pl oraz na rabaty i vouchery u zewnętrznych partnerów.

Aby zamówić produkty z oferty lodowej należy przejść w serwisie bądź aplikacji mobilnej Pyszne.pl do zakładki „Zakupy online” i wybrać restaurację „Lody Ice Cream NOW”. Dostawy odbywają się w godz. 11:00 – 22:00, a minimalna kwota zamówienia wynosi 30 zł.

Wróć do góry