Przejdź do zawartość

Międzynarodowe święto przedsiębiorców MAKRO i Unilever

Opublikowany:

Średni czas czytania: 2 Minuty

Już we wtorek 10 października odbędzie się druga edycja Dnia Własnego Biznesu – międzynarodowego święta przedsiębiorców, organizowanego przez sieć hurtowni MAKRO Polska oraz Unilever. W akcji weźmie udział ponad 90 tys. przedsiębiorców z 26 krajów, w tym z Polski.

Logo dnia własnego biznesu

Dla małych firm jest to znakomita okazja do zaprezentowania swoich usług i produktów oraz na zdobycie nowych klientów. Konsumenci mają natomiast możliwość poznania nowych miejsc, jak sklepy, punkty usługowe, restauracje czy kawiarnie oraz skorzystania z licznych ofert i promocji przygotowanych specjalnie na tę okazję. Pierwsza edycja wydarzenia, organizowanego przez MAKRO Polska i Unilever, okazała się dużym sukcesem. W październiku 2016 roku do akcji w ramach Dnia Własnego Biznesu przyłączyło się 3000 firm, które przygotowały z tej okazji 1800 ofert specjalnych.

W tym roku w akcję zostaną zaangażowane marki z portfolio Unilever, opierające swoje strategie na idei zrównoważonego rozwoju (w tym Knorr, Lipton, Flora ProActiv, Domestos i Dove). Każda z tych marek włącza się aktywnie w akcje społeczne, jak programy „Proaktywnie dla serca” (Flora ProActiv) promujący walkę z nadmiernym poziomem cholesterolu, czy „Wzorowa Łazienka” (Domestos), w ramach którego część dochodu ze sprzedaży produktów jest przeznaczana na remonty łazienek w polskich szkołach. Oferty specjalne Unilever, przygotowane na Dzień Własnego Biznesu, mają zachęcać przedsiębiorców do rozwoju swojego biznesu w sposób zrównoważony.

W ramach Dnia Własnego Biznesu przedsiębiorcy mogą zarejestrować się na dedykowanej stronie, gdzie umieszczają ofertę promocyjną, która obowiązywać będzie 10 października. Firmy, biorące udział w akcji, umieszczane są na interaktywnej mapie, umożliwiającej łatwe odnalezienie miejsc i promocji, znajdującej się pod adresem: www.dzien-wlasnego-biznesu.pl.

W Polsce do akcji przystąpiło już 2000 przedsiębiorców, którzy udostępnili blisko 5000 ofert specjalnych, takich jak atrakcyjne rabaty, dodatkowe usługi za darmo czy powiększone zestawy w regularnej cenie. Na całym świecie, w ramach akcji, ponad 90 tys. przedsiębiorców zaoferowało ponad 90 tys. różnych ofert.

Działania te wpisują się w strategię Unilever wspierania małych i średnich przedsiębiorstw. Z raportu opublikowanego z okazji 25-lecia firmy w Polsce wynika, że w latach 1991-2016 Unilever nawiązał współpracę z ponad 6,5 tysiąca dostawców z różnych branż. W wielu przypadkach jest to współpraca długofalowa, która przynosi szereg korzyści obu stronom.

Wróć do góry