Nowa Rexona Maximum Protection

Rexona wprowadza na rynek Maximum Protection – antyperpirant, który zawiera maksymalną dawkę składnika antyperspiracyjnego, zwiększającego skuteczność

Niegroźna dolegliwoś

Unilever logo

Nadmierna potliwość to doskonały przykład tak zwanej „niegroźnej” dolegliwości, która może mieć znaczący wpływ na jakość życia. Najbardziej narażoną grupą wiekową wśród kobiet są 25-45-latki, co stanowi aż 76%. To przede wszystkim kobiety w wieku aktywnym zawodowo, korzystające z życia, zabiegane, młode mamy.

Nadmierna potliwość w ponad 45% przypadków powoduje utratę pewności siebie oraz komplikacje w życiu zawodowym. Nadmierne pocenie pojawia się w różnych sytuacjach, zwłaszcza w odpowiedzi na najmniejszą nawet reakcję emocjonalną (81%) i w chwilach wyjątkowego stresu (75%). Ponad 83% pacjentów, podczas wizyt u specjalistów, uskarża się na „plamy na ubraniach”, „przykre zapachy” i odczuwanie „wilgoci”. Walka z dolegliwością najczęściej ogranicza się do stosowania strategii polegającej na „wielokrotnej aplikacji dezodorantu lub antyperspirantu w ciągu dnia” (70%) i „częstej zmianie ubrań” (65%).

Czas to zmienić! Rexona stawia sobie za cel zagwarantowanie kobietom doskonałej ochrony w każdej sytuacji, dlatego do swojego portfolio wprowadza nowy antyperspirant – Rexonę Maximum Protection. Nowy produkt Rexony odpowiada na potrzeby kobiet, którym na co dzień towarzyszą silne doznania oraz tych, borykających się z problemem nadmiernego pocenia.

Beskompromisowa technologia

Technologia TRIsolid™, zastosowana w nowych antyperspirantach Rexona, to wyjątkowa formuła, która umożliwia połączenie i współdziałanie trzech aktywnych elementów zwalczających nadmierne pocenie. Została stworzona dla osób, które na co dzień potrzebują 100-procentowej ochrony.

Ta wyjątkowa formuła łączy w sobie:

  • maksymalną dopuszczalną dawkę soli antyperspiracyjnych – AZAG, dzięki czemu zapewnia niezawodną ochronę przed potem na najwyższym poziomie;
  • technologię walczącą z nieprzyjemnym zapachem, dzięki przełomowym mikrokapsułkom, które stopniowo uwalniają zapach wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz;
  • wysoką zawartość Dimethicone – cennego składnika nawilżającego, powszechnie stosowanego w balsamach, który ogranicza ucieczkę wody z naskórka.

Stosowana na noc, innowacyjna formuła antyperspirantów Rexona, zapewnia optymalne działanie technologii TRIsolid™.Dzieje się tak dlatego, że odpoczywające podczas snu ciało wydziela mniej potu. Dzięki temu kosmetyk ma szansę nabudować warstwę ochronną i zapewnić doskonałą skuteczność przez cały następny dzień, nawet po porannym prysznicu.

Antyperspirant Rexona Maximum Protection

  • zawiera niezawodny składnik antyperspiracyjny w maksymalnie możliwej dawce;
  • stosowany na noc zapewnia ochronę przez cały następny dzień, nawet po prysznicu;
  • zawiera perfumy zamknięte w mikrokapsułkach, które uwalniane są pod wpływem wilgoci;
  • zawiera składnik nawilżający skórę;
  • nie zawiera alkoholu i prabenów;
  • delikatna formuła kremu;
  • testowany dermatologicznie.
Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt