Dwa miliony lodowych kombinacji od Algidy

Unilever logo

Latem w Tallinie odbyły się uroczyste otwarcia dwóch pierwszych w Europie Środkowo-Wschodniej lodziarni Happiness Station. Lokale serwujące lodowe desery Algidy można znaleźć od sierpnia w stolicy Estonii w centrach handlowych Rocca al Mare oraz Ülemiste.

Podczas otwarć rozdanych zostało ok. 1000 darmowych lodów. Ponadto goście byli świadkami symbolicznych przecięć wstęg oraz występów artystycznych. Dodatkowe atrakcje czekały również na najmłodszych, którzy mogli m.in. odwiedzić stanowisko do malowania twarzy.

Happiness Station to unikalny koncept lodziarni, w której wszyscy miłośnicy lodów mogą stworzyć własny, niepowtarzalny deser. Do dyspozycji mają lody typu włoskiego, które stanowią bazę oraz ponad 20 różnych dodatków, świeżych owoców czy polew. W ten sposób mogą wybierać z ponad 1,9 miliona możliwych kombinacji! W ofercie w estońskich lokali jest także „zimny kamień”, gdzie na marmurze mieszane są dwa rodzaje lodów Carte d’Or z 4 różnymi polewami. W ten sposób powstają lody o zupełnie nowym smaku.

Pierwszy lokal Happiness Station powstał w 2009 roku w Niemczech, gdzie aktualnie działa ich ponad 50. Wyjątkowych deserów Algidy można również skosztować w Irlandii, Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Indiach czy Meksyku, a w niedalekiej przyszłości Unilever planuje otwarcia nowych lodziarni Happiness Station w kolejnych krajach na całym świecie.