Ranking LinkedIn

LinkedIn opublikował drugą edycję rankingu najbardziej pożądanych pracodawców na świecie. Unilever zajął w nim trzecie miejsce, wyprzedzając tym samym pozostałe koncerny z branży FMCG.

Zestawienie powstało na podstawie analiz aktywności użytkowników serwisu z całego świata. Analitycy LinkedIn rozpatrzyli ponad 25 mld interakcji pomiędzy pracownikami a firmami, sprawdzając m.in. którym pracodawcom udało się przyciągnąć na swoje profile najwięcej Internautów. W ten sposób powstała druga już edycja listy „2013 Most InDemand Employers”, która ogłoszona została podczas konferencji Talent Connect 2013 w Las Vegas.

Unilever to jedyny reprezentant branży FMCG w pierwszej trójce rankingu. Miejsca pierwsze i drugie zajęli giganci technologiczni – Google oraz Apple. Tegoroczny wynik jest również awansem o dwie pozycje w porównaniu do zeszłorocznej edycji, w której Unilever zajął piąte miejsce.

Wysoka lokata w zestawieniu przygotowanym przez LinkedIn to kolejne w ostatnich miesiącach wyróżnienie dla koncernu Unilever. W grudniu 2013 roku firma otrzymała tytuł „Najbardziej pożądanego pracodawcy 2013 roku” w badaniu firmy rekrutacyjnej Antal International. Ponadto koncern zajął pierwsze miejsce w kategorii HR w polskim rankingu najlepszych pracodawców 2013 r. w opinii polskiej kadry zarządzającej, stworzonym przez Hays Poland oraz „Harvard Business Review Polska”.

LinkedIn to największy na świecie portal społecznościowy służący budowaniu kontaktów biznesowych. Aktualnie korzysta z niego ponad 250 milionów użytkowników w 200 krajach na całym świecie.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt