Targi CSR

Ponad 50 wystawców, kilkuset odwiedzających, konsultacje z ekspertami, ogłoszenie corocznego raportu prezentującego najlepsze przykłady działań społecznie i środowisko odpowiedzialnych – wszystko to czeka na gości, którzy 1 kwietnia przybędą na 5. Targi CSR. Partnerem wydarzenia oraz gospodarzem jednego z paneli tematycznych jest firma Unilever.

5. Targi CSR, które odbędą się w tym roku na Stadionie Narodowym, to jedyne w Polsce targi poświęcone tematyce odpowiedzialnego biznesu o zasięgu ogólnopolskim. Uroczystego otwarcia wydarzenia o godzinie 10.00 dokona Premier Janusz Piechociński wraz z Mirellą Panek-Owsiańską, prezeską Forum Odpowiedzialnego Biznesu, organizatora targów. W programie tegorocznej edycji przewidziano m.in. oficjalne ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce w 2013. Dobre Praktyki” oraz wyników konkursu dla dziennikarzy „Pióro odpowiedzialności”, a także otwarte dla wszystkich odwiedzających spotkania poświęcone tematyce CSR.

Unilever, jako jeden z głównych partnerów wydarzenia, wraz z Tesco Polska będzie gospodarzem panelu „Zrównoważona konsumpcja z perspektywy sieci handlowych i producentów, czyli jak zachęcić konsumentów do odpowiedzialnych wyborów w sklepie”. Przedstawiciele obu firm opowiedzą podczas niego o tym, jak realizują ideę zrównoważonej konsumpcji oraz o roli, jaką pełnią międzynarodowe firmy we wspieraniu odpowiedzialnych decyzji zakupowych konsumentów. Dyskusja pokaże perspektywę zarówno producenta marek znajdujących się niemal w każdym polskim domu, jak i wielkiej sieci handlowej, którą codziennie odwiedzają miliony Polaków. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane zostało na 13.45.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Z myślą o tych, którym nie uda się dotrzeć na miejsce, organizatorzy targów przygotowali transmisję za pośrednictwem internetowej TV CSR, która dostępna będzie na stronach odpowiedzialnybiznes.pl, targiCSR.pl, biznes.pl. Wydarzenie objęte zostało patronatem honorowym Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt