Rama z masłem

W sklepach pojawił się nowy produkt, który z pewnością pogodzi miłośników masła i fanów margaryny. Mowa o nowej Ramie z masłem. Nowość jest dostępna w dwóch wariantach – Rama z masłem i Rama z masłem z solą morską.

Dlaczego Rama z masłem?

Unilever logo

Rama będąc jedną z wiodących marek na rynku margaryn w Polsce, postanowiła pójść za upodobaniami swoich konsumentów i stworzyć produkt, który spełni ich wymagania. Zamiłowanie do prostych składników zaowocowało pysznym połączeniem, które zachowuje smak masła. Nowa Rama z masłem zawiera to, co najlepsze w obu produktach - delikatny i niepowtarzalny smak masła oraz łatwość rozsmarowywania i oleje roślinne dobrej jakości.

Rewolucja nie tylko na kanapce…

Nowa Rama z masłem może być używana nie tylko do smarowania kanapek, ale również podczas krótkiego smażenia lub do domowych wypieków. Dzięki takiemu połączeniu, wszystkie nasze potrawy będą pyszne.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt