Tom Dewaele nowym wiceprezesem ds. HR

1 lipca br. na stanowisko Wiceprezesa ds. HR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) został powołany Tom Dewaele, pełniący wcześniej funkcję Wiceprezesa ds. Wynagrodzeń w Europie.

Unilever logo

Dewaele dołączył też do Zarządu firmy Unilever w regionie CEE, będąc jednocześnie Członkiem Zarządu ds. HR w Unilever Polska. Na stanowisku zastąpił Tibora Bernhardta, który opuścił firmę po 17 latach pracy.

Ta szansa to nie tylko ogromne wyzwanie, ale również odpowiedzialność, jako że Polska i region Europy Środkowo-Wschodniej są rynkami bardzo ważnymi dla wzrostu firmy Unilever w Europie – mówi Tom Dewaele. Optymistycznie nastraja mnie również to, że nie tylko nasi pracownicy w Polsce są niezwykle utalentowani, ale również studenci, aplikujący do pracy w Unilever, wykazują ogromny potencjał – dodaje Dewaele. 

Tom Dewaele urodził się w Belgii. Pracę w europejskim oddziale firmy Unilever rozpoczął w marcu 2011 roku jako Dyrektor ds. Wynagrodzeń. Już po roku kierował zespołami w regionie NAMET & RUB (Afryka Północna, Środkowy Wschód, Turcja, Rosja, Ukraina oraz Białoruś). Swoje 10-letnie doświadczenie w obszarze HR zdobywał m.in. w Anheuser Busch-InBev.

Nowy wiceprezes jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu w Lowanium (psychologia) oraz belgijskiej Vlekho Business School (Business Planning). Tom Dewaele jest żonaty i ma dwie córki. W czasie wolnym pasjonuje się sportem – biega i jeździ na rowerze oraz snowboardzie.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt