Unilever najbardziej pożądanym pracodawcą 2013 roku

Firma Antal zaprezentowała właśnie wyniki IV edycji badania „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów 2013”. W branży FMCG/HoReCa pierwsze miejsce zajął Unilever.

Badanie zostało przeprowadzone wśród ponad 3000 specjalistów i menedżerów z całego kraju reprezentujących 12 różnych branż. Zostali oni poproszeni o wskazanie firm, w których chcieliby podjąć pracę. W kategorii FMCG/HoReCa bezkonkurencyjny okazał się Unilever.

Ankietowani menedżerowie zostali również zapytani o silne strony najbardziej pożądanych przez nich pracodawców. Jako główne czynniki budujące pozycję danej firmy wskazali m.in. wielkość i prestiż firm, oferowane wynagrodzenia oraz gwarancję stabilności zatrudnienia.

W badaniu, objętym patronatem Business Centre Club, udział wzięło 3085 specjalistów i menedżerów z całej Polski. Uroczyste wręczenie wyróżnień miało miejsce podczas Międzynarodowego Kongresu Rekrutacji i HR.

Antal International to międzynarodowa firma rekrutacyjna ze 110 biurami w 35 krajach na całym świecie. W Polsce działa od 1996 roku, współpracując zarówno z międzynarodowymi korporacjami, jak i lokalnymi przedsiębiorstwami.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt