Młodzi mistrzowie zarządzania z Polski

Zakończyła się trzecia edycja UnileverGame. Do udziału zaprosiliśmy studentów z siedmiu państw. Aż 25 proc. spośród ponad 4 000 uczestników stanowili studenci z Polski.

- Polacy świetnie wypadli na tle młodych Czechów, Estończyków, Litwinów, Łotyszy, Słowaków i Węgrów. - mówi Michał Pertkiewicz, odpowiedzialny w naszej firmie za programy dla studentów i absolwentów – W czołówce międzynarodowej było pięciu Polaków, natomiast w pierwszej dziesiątce w Polsce są studenci z warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Politechniki Wrocławskiej.

Prawie prawdziwy biznes

Istotą UnileverGame było rozwiązywanie studiów przypadku (case studies) z zakresu zarządzania, marketingu, sprzedaży, logistyki, finansów i HR, opracowanych na podstawie rzeczywistych projektów realizowanych w Unileverze. Gra, zainicjowana w listopadzie 2010 r., przez pięć tygodni realizowana była na stronie www.unilevergame.com .

Zwycięzcy z Polski otrzymają nagrody rzeczowe – laptopy, iPody, odtwarzacze MP3 i książki z dziedziny zarządzania podczas spotkania w biurze Unilevera w Warszawie.

- UnileverGame zaoferował uczestnikom bezcenne doświadczenie: zmierzenie się z rzeczywistymi projektami biznesowymi, a co za tym idzie - szansę pogłębienia swoich umiejętności – konkluduje Michał Pertkiewicz.

Gratulujemy zwycięzcom!

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt