Praktykanci w Unileverze

Na czas wakacji dołączyło do nas 20 praktykantów, którzy przez 3 miesiące będą realizowali projekty w różnych działach firmy, m.in. marketingu, sprzedaży, finansach i HR.

Poza pracą, czekają na nich imprezy integracyjne i wycieczka do fabryki, a także dzień spędzony z przedstawicielem handlowym. Praktykanci mają już pierwszy sukces na swoim koncie - wygrali zawody sportowe praktykantów z firm FMCG! Naszej drużynie udaje się zdobyć zwycięstwo już 2 rok z rzędu, jesteśmy bardzo dumni. 

A co podoba im się w pracy? Paulina, praktykantka z działu HR, mówi: „Jestem pod wrażeniem, jak dużo można się nauczyć w ciągu miesiąca i jak odpowiedzialne projekty zostały nam powierzone. Dużo międzynarodowych wyzwań, dużo fantastycznych ludzi i mnóstwo satysfakcji! :)” . Piotrek, praktykant z marketingu, komentuje: „Ciekawe projekty, super ludzie i ekstra atmosfera!”.

Już wkrótce kolejna porcja informacji na temat przebiegu praktyk, a tymczasem zapraszamy na nasz profil na facebooku.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt