Mieliśmy gości

'Jak wprowadza się markę na rynek' lub 'jak wygląda rekrutacja' to tylko niektóre z pytań zadanych naszym pracownikom 2 kwietnia przez studentów z całej Polski.

Dzień pytań i odpowiedzi

- Studenci oczekują bardzo praktycznego podejścia i informacji użytecznych w planowaniu i rozwoju ich kariery – mówi Michał Pertkiewicz, odpowiedzialny za programy dla studentów i absolwentów w naszej firmie – Daliśmy im unikalną szansę bezpośrednich rozmów zarówno z najwyższymi rangą menedżerami, jak również innymi pracownikami Unilevera.

Studentów interesowała specyfika pracy w poszczególnych działach firmy: finansów, personalnym, sprzedaży, marketingu, łańcucha dostaw. Podczas spotkania mieli możliwość rozwiązywania praktycznych studiów przypadku z każdego z tych segmentów biznesowych.

Ogromne zainteresowanie wzbudziły kwestie związane z wielokulturowym środowiskiem pracy. Prezes Unilevera w Polsce i krajach bałtyckich, Sanjay Dube, odpowiadał na pytania o początki swej kariery w Unileverze w Indiach i o to, jak odnalazł się w Polsce. Z kolei Ewa Ereminowicz, rozpoczynająca karierę w Polsce, a teraz pracująca jako analityk finansowy w singapurskim oddziale firmy, podczas specjalnie zaaranżowanej wideokonferencji mówiła o specyfice swojej pracy z kolegami z innych oddziałów Unilevera, reprezentującymi 13 stref czasowych.

- Unilever pozwala łączyć prywatne ambicje i marzenia z rozwojem zawodowym. Jestem tego najlepszym przykładem – powiedziała Ewa Ereminowicz,Finance Manager Results & Analytics.

Goście z całej Polski

Przyjechali do nas studenci z całej Polski – m.in. Gdańska, Poznania, Puław, Dąbrowy Górniczej, Katowic i Warszaway. Reprezentowane były zarówno uczelnie państwowe, m.in. Szkoła Główna Handlowa, Akademia Ekonomiczna w Poznaniu, jak prywatne - m.in. Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej czy Akademia Koźmińskiego.

Open Day 2012

Liczba chętnych do udziału w dniu otwartym Unilevera znacznie przekroczyła liczbę dostępnych miejsc, dlatego myślimy już o zorganizowaniu kolejnego dnia otwartego w przyszłym roku.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt