Nowe spojrzenie na Unilever Food Solutions

Unilever Food Solutions to ta część naszego biznesu, która zaopatruje w produkty spożywcze rynek gastronomiczny (HoReCa). Prezentujemy nową odsłonę marki Unilever Food Solutions.

Inspiracja każdego dnia

Unilever Food Solutions działa w Polsce już 19 lat, dostarczając rozwiązania dla gastronomii w postaci najwyższej jakości produktów. Odświeżenie marki odzwierciedla nową wizję Unilever Food Solutions – "inspiracja każdego dnia". Zgodnie z tym hasłem przygotowaliśmy dla szefów kuchni profesjonalne poradniki w ramach kluczowych obszarów działalności: Twoi goście, Twoja kuchnia i Twoje menu.

Nowy wizerunek marki obejmuje również zmianę identyfikacji wizualnej. Modyfikacji uległo przede wszystkim logo – teraz jest spójne z logo Unilevera.

"To ekscytujący czas dla Unilever Food Solutions. Wprowadzenie nowej marki odzwierciedla naszą pasję i zaangażowanie w poszukiwanie rozwiązań spełniających wymagania gości, a także wspieranie naszych klientów produktami i inspirującymi pomysłami. Nasi eksperci, specjaliści ds. żywienia i kucharze wykorzystując nasze nowe usługi, będą jeszcze lepiej służyć pomocą szefom kuchni na całym świecie"–powiedział Gaby Vreeken, prezes marketingu Unilever Food Solutions.

World Menu Report

Jednocześnie publikujemy wyniki raportu, na temat oczekiwań klientów w stosunku do branży gastronomicznej. Przeprowadzony w 8 krajach, w tym w Polsce, raport podkreśla rosnącą rolę branży gastronomicznej w zapewnianiu konsumentom większej przejrzystości informacji dotyczących dań, które zamawiają (wartość odżywcza, pochodzenie żywności itp.).

Raport wyraźnie pokazuje, że na całym świecie widoczne jest dążenie ludzi do prowadzenia zdrowszego trybu życia. Co za tym idzie, również do dokonywania bardziej świadomych wyborów w czasie stołowania się poza domem. Obecnie ilość dostarczanych informacji jest niewielka. To na branży gastronomicznej w spoczywa odpowiedzialność za wspólne wypracowanie rozwiązania tej sytuacji.

Piotr Wrotyński, Dyrektor Zarządzający Unilever Food Solutions w Polsce i krajach bałtyckich: "Naszym priorytetem jest pomoc szefom kuchni w tworzeniu dla ich gości dań, które są nie tylko smaczne, ale również charakteryzują się wysoką jakością i są przede wszystkim zdrowe. Dzięki nowej propozycji marki Unilever Food Solutions, profesjonalnym produktom i usługom, zespołowi ekspertów i specjalistów ds. żywienia oraz prowadzeniu biznesu w sposób odpowiedzialny, jesteśmy dobrze przygotowani do realizacji tej misji".

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt