Nagroda od naszego klienta

Eurocash docenił nasze zaangażowanie społeczne i wprowadzenie do programu wiedzy oraz międzynarodowej ekspertyzy (organizacja szkoleń, know-how dla platformy e-learning, wspólne badania na temat zachowań kupującego).

Program prowadzony jest zgodnie z naszą biznesową wizją: inspiruje właścicieli sklepów do brania odpowiedzialności za rozwój swojego biznesu i podejmowania małych działań, które przynoszą dużą zmianę – w tym przypadku, w postaci poprawy jakości obsługi klienta i tym samym poprawy konkurencyjności sklepu na rynku lokalnym.

Dla pracowników Unilevera zaangażowanie w program to doskonała okazja do poszerzania wiedzy o potrzebach osób robiących zakupy w małych i średnich sklepach.

Akademia Umiejętności

Czym jest Akademia Umiejętności? Jest to długofalowy program wspierający konkurencyjność małych i średnich sklepów w Polsce stworzony przez Eurocash. W pierwszej kolejności był skierowany do Delikatesów Centrum (465 średnich sklepów), później projekt objął sklepy sieci ABC (3450 małych sklepów). Akademia Umiejętności to platforma szkoleniowo-edukacyjna, na którą składają się: szkolenia e-learningowe, warsztaty, konferencje, panele dyskusyjne, projektowanie sklepów modelowych, system motywacyjny dla franszyzobiorców, zachęcający personel do uczestniczenia w szkoleniach.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt