Knorr Marką Roku 2010

Dzięki świeżemu spojrzeniu na biznes oraz doskonałemu zrozumieniu potrzeb konsumentów, Knorr odzyskał pozycję lidera w kluczowej dla tej marki kategorii, w fixach.

Nieszablonowe myślenie od lat

W 1993 marka jako pierwsza wprowadziła na rynek fixy a w roku 2009 pojawiła się bulionetka, czyli pierwszy na rynku bulion o konsystencji żelu. Knorr jest także de facto twórcą kategorii gorących kubków na polskim rynku.

Innowacyjność

Rok 2010 z całą pewnością określić można, jako rok innowacji i ciekawych pomysłów. Poszerzenie kategorii fixów, o takie produkty jak Kebab w sosie czosnkowym czy Nuggetsy z kurczaka okazało się strzałem w dziesiątkę, a właściwie... w środek tarczy potrzeb konsumentów. Potrawy te do tej pory spożywane były głównie poza domem a dzięki produktom Knorra, zagościły na polskich stołach. Ogromnym sukcesem okazały się także sosy sałatkowe „2w1”, zawierające – oprócz sosu - grzanki.

Innowacyjne myślenie ma swój początek w zrozumieniu zmian, jakie zaszły w stylu życia współczesnego konsumenta i dostosowaniu do nich komunikatów reklamowych. Stworzenie nowej platformy komunikacji pod hasłem „Mój sposób na…” był odpowiedzią na zmieniające się trendy.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt