Super innowacja

O uznanie ponad 18 tysięcy użytkowniczek portalu NoweKosmetyki.pl walczyły 54 produkty.

W tej edycji plebiscytu, w kategorii Super Innowacja, internautki wyróżniły żel pod prysznic Dove VisibleCare. W opinii redakcji serwisu organizującego konkurs "zwyciężyły kosmetyki z pomysłem, skuteczne w działaniu, ale i potrafiące przebić się do świadomości konsumentów".

Super Nowości Kosmetyczne to konkurs, w którym użytkowniczki portalu NoweKosmetyki.pl wybierają najlepsze kosmetyki w dziewięciu kategoriach: Super Debiut, Super Cena, Super Linia, Super Innowacja, Super Nowość, Super Trendy, Super Naturalny, Super Pomysł, Super Exclusive.

Innowacyjna technologia

Dove VisibleCare Renewing z innowacyjną technologią NutriumMoisture™ to przełomowy żel do mycia ciała, który łączy w sobie łagodne składniki myjące ze składnikami nawilżającymi, identycznymi z tymi występującymi w skórze. Dove VisibleCare z NutriumMoisture™ w klinicznie udowodniony sposób redukuje ubytki w skórze, spowodowane codziennym myciem, uzupełniając barierę ochronną tak, by skóra wyglądała zauważalnie piękniej po zaledwie 7 dniach.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt