Nowy Dove dla mężczyzn

Odświeżające żele pod prysznic i działające do 48 godzin antyperspiranty Dove Men+Care to prosta metoda, by każdy mężczyzna poczuł się naprawdę komfortowo we własnej skórze.

Czego mężczyźni oczekują od kosmetyków?

Prostoty i skuteczności. Bardzo rzadko pamiętają jednak, że ich skóra wymaga szczególnej opieki, a dbałość o nią kojarzy się im ze skomplikowanymi zabiegami i koniecznością stosowania wielu kosmetyków.

Odświeżające żele pod prysznic

Od teraz o dobrą kondycję skóry zadbają noweżele pod prysznic Dove Men+Carez innowacyjną technologią MICROMOISTURE. Formuła ta odpowiada oczekiwaniom mężczyzn, którzy wolą lekkie, odświeżające produkty do mycia ciała, zamiast kremowych konsystencji, charakterystycznych dla damskich kosmetyków. To idealna propozycja zarówno na poranny prysznic jak i szybkie odświeżenie po wyczerpującym treningu.

Innowacyjna technologia MICROMOISTUREsprawia, że żele pod prysznic Dove Men+Care nawilżają i oczyszczają skórę, nie pozostawiając jednak na niej tłustej powłoki. Ponadto produkty te są uniwersalne – mogą być bezpiecznie stosowane zarówno do pielęgnacji twarzy, jak i całego ciała.

Skuteczne antyperspiranty

Działające do 48hantyperspiranty Dove Men+Carezapewniają bezkompromisową ochronę przed potem i brzydkim zapachem nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Zawierają one silne składniki antyperspiracyjne, które zapewniają pełną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet przez 48 godzin. Wyróżnia je także unikalna formuła nawilżająca, dzięki której nie tylko zabezpieczają one przed potem, ale także pomagają chronić skórę przed podrażnieniami, nawet w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego.

Nowe zapachy

W ofercie znajduje się kilka odświeżających zapachów:

  • CLEAN COMFORT łączy nuty cytryny, mandarynki, lawendy i mięty z piżmem i ambrą;
  • AQUA IMPACT to unikalna morska kompozycja mięty, świeżej sosny i energetyzującej pomarańczy;
  • EXTRA FRESH to ciekawą propozycją dodająca energii.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt