Studenci nas doceniają

W lipcu w Unileverze ruszyła kolejna edycja Programu Praktyk Letnich. Tego lata ponad 20 studentów ma możliwość zdobycia cennego doświadczenia w naszej firmie.

Zakończyła się IX edycja plebiscytu Studencki Produkt Roku, organizowanego przez Platformę Mediową Point Group – wydawcę m.in. magazynu dla studentów „?dlaczego” i portalu Korba.pl. Jest to jedyny plebiscyt na rynku mediów studenckich organizowany od 2000 roku. Według badań i ankiet czytelniczych rozpoznawalność plebiscytu szacuje się na poziomie 80% w grupie docelowej.

Jak zwyciężyliśmy

Plebiscyt składał się z dwóch etapów: podczas pierwszego – eliminacyjnego, studenci mogli zgłaszać swoje typy na najlepszy, ich zdaniem, produkt w zakresie 22 kategorii produktowych związanych z życiem studenta. 5 marek produktów, które uzyskały najwięcej głosów, zostało zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu.

Unilever przyjazny studentom

W drugiej części plebiscytu studenci wybierali jedną, ich zdaniem najlepszą, markę. Produkt, który uzyskał największą ilość głosów, został Studenckim Produktem Roku. Unilever wraz z: Accenture, Danone, McDonald’s i Jeronimo Martins to, zdaniem głosujących, firmy najbardziej przyjazne studentom.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt