Produkt Roku 2007

Knorr, Dove, Rama i Timotei zostały wyróżnione tytułem Produkt Roku 2007 przez czytelników miesięcznika "Reader's Digest".

Wybór czytelników

Miesięcznik "Reader’s Digest" po raz trzeci przyznał certyfikaty Produkt Roku. Certyfikaty z godłem Produkt Roku 2007 w 36 kategoriach otrzymały firmy, których produkty były najchętniej kupowane przez czytelników miesięcznika. Wśród laureatów znalazły się cztery nasze marki: Dove, Knorr, Rama i Timotei.

"W ostatnich latach prawidłowością staje się, że klienci częściej wybierają produkty polecane przez innych konsumentów. Jest to ważne, tym bardziej że godło Produkt Roku jest przyznawane przez grupę najbardziej wiarygodną pod kątem oceny wartości i przydatności danego produktu. Konsumenci traktują taki symbol jako obietnicę wysokiej jakości produktu, któremu można zaufać. Jest to silna rekomendacja podczas zakupów", wyjaśnia Paweł Sztark, odpowiedzialny za badanie Produkt Roku 2007.

Badanie Produkt Roku 2007 przeprowadzono na próbie 500 osób.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt