Cif i Domestos produktami roku 2006

Cif i Domestos zostały produktami roku 2006 w trzeciej, polskiej edycji programu marketingowego Produkt Roku / Wybór Konsumentów, przeprowadzonego przez TNS OBOP.

Produkty godne zaufania konsumentów

Program marketingowy Produkt Roku / Wybór Konsumentów, przeprowadzony został przez TNS OBOP. Jest to tym bardziej cenne wyróżnienie, że to konsumenci decydują o tym, który z badanych produktów zostanie zwycięzcą w danej kategorii i uzyska tytuł produktu roku. W 2006 roku program został przeprowadzony w 3600 gospodarstwach domowych, wśród ponad 5000 osób. Konsumenci brali pod uwagę atrakcyjność ocenianych produktów, oraz ich walory użytkowe. W sumie przebadano 65 produktów zebranych w 27 kategoriach.

  • Domestos 5x – według konsumentów najlepsza nowość 2006 roku wśród środków do WC

Dzięki swojej rewolucyjnej formule, Domestos 5x „przylega” do toalety, pięć razy dłużej, niż inne płyny do toalet i ochrania przed bakteriami jej powierzchnię. Jak to możliwe? Po latach badań naukowcy stworzyli formułę C-TAC. Jest to kationowa substancja powierzchniowo czynna (surfaktant), obdarzona ładunkiem dodatnim. Dzięki niej, Domestos 5x „przyczepia” się do powierzchni muszli, która ma ładunek przeciwny. Przyczepia się tak mocno, że można wielokrotnie spłukiwać toaletę, a Domestos 5x i tak będzie działał.

  • Cif Power Cream – według konsumentów najlepsza nowość 2006 roku wśród uniwersalnych środków czystości

Siła mleczka w sprayu. Zalety mleczka są dobrze znane wszystkim, którzy zajmują się domowymi porządkami. Jest wydajne, dobrze czyści, a jednocześnie jest delikatne dla powierzchni. Dzięki temu, że Cif Power Cream jest dostępny w sprayu, jeszcze łatwiej go używać. Wygodny aplikator pomoże dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych zakamarków. Wystarczy spryskać nim zabrudzoną powierzchnię, pozostawić na chwilę i wytrzeć wilgotną ściereczką. Cif Power Cream jest tym skuteczniejszy, że opracowano go w trzech wersjach: do łazienki, do kuchni i wariant uniwersalny.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt