Oskary FMCG

Tak jak warto pójść na film obsypany nagrodami, tak też warto spróbować "oskaro­wego" produktu – przypraw w mini kostkach Knorr.

Oskary FMCG to wyróżnienie przyznawane przez agazyn "Życie Handlowe" w ramach konkursu skierowanego do wszystkich producentów i dystrybutorów, którzy uważają, że mają w swoim portfolio "produkt – megagwiazgę".

W tym roku nagrody przyznało jury złożone z przedstawicieli sieci handlowych, dystrybutorów, firm badawczych oraz 4000 detalistów! Mechanizm konkursu był prosty: producenci wysyłali do członków jury produkty, które najlepiej się sprzedają (maksymalnie 3 produkty). Jury wybierało produkt miesiąca. Następnie, spośród typowanych produktów miesiąca, detaliści wybierali te wyroby, które ich zdaniem zasługują na miano Oskarów FMCG.

W kategorii przypraw suchych jednorodnych Oskarem FMCG okrzyknięto przyprawy w mini kostkach Knorr.

Premiera przypraw w mini kostkach Knorr miała miejsce w lipcu 2005 roku. Do niedawna można było wybierać spośród 5 wariantów: czosnku, bazylii, smażonej cebuli, pietruszki oraz czerwonych papryczek. Niedawno do oskarowej rodziny dołączyły nowe gwiazdy: pieprz kolorowy, majeranek i oregano.

Przyprawy w nimi kostkach Knorr nie zawierają konserwantów. Nadają się niemal do wszystkiego: do potraw ciepłych i zimnych. Smakują jak świeże zioła i warzywa, przy czym mają o wiele bardziej intensywny smak i zapach niż suszone, które szybko wietrzeją. W dodatku dają się łatwo rozkruszyć w palcach. To prawdziwy hit!

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt