Mój Kosmetyk Poradnika Domowego

Czytelnicy Poradnika Domowego wybrali swoje kosmetyki roku. Timotei z mleczkiem migdałowym i wanilią oraz energetyzujący żel do kąpieli Dove nagrodzone.

Dove i Timotei

Energetyzujący żel pod prysznic Dove zajął I miejsce w plebiscycie "Mój Kosmetyk roku 2005" Poradnika Domowego w kategorii pielęgnacja ciała. Nagrodę dostał również Timotei za szampon z mleczkiem migdałowym i wanilią - III miejsce w kategorii "Pielęgnacja włosów".

Mój kosmetyk

To była ósma edycja plebiscytu "Mój kosmetyk" czytelników Poradnika Domowego. Czytelnicy magazynu wybierali drogą głosowania najlepsze produkty w sześciu kategoriach: kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, kosmetyki do makijażu, najpiękniejszy zapach oraz kosmetyki apteczne. Głosy nadsyłano pocztą, drogą mailową i za pomocą SMS’ów. Propozycje produktów ocenianych w tym konkursie zgłaszali producenci kosmetyków, a Poradnik Domowy prezentował je przez kilka miesięcy na łamach gazety.

Energetyzujący żel Dove

Energetyzujący żel pod prysznic Dove łączy w sobie witaminy C, E i aktywne składniki nawilżające, które stymulują odnowę skóry, sprawiają, że odzyskuje ona naturalny blask. Żel pachnie mieszanką bergamotki, mandarynki i czarnej porzeczki, podkreślaną przez zapachy imbiru i zielonego jabłka. Wyczuwalna jest również domieszka jaśminu, róży i magnolii.

Szampon Timotei

Szampon Timotei z mleczkiem migdałowym i wanilią doskonale nawilża i pielęgnuje włosy normalne i delikatne. Zawarta w nim wanilia ma właściwości zmiękczające, nawilżające i tonizujące. W połączeniu z gęstym mleczkiem migdałowym stanowi idealne rozwiązanie dla włosów cienkich, suchych, zniszczonych i delikatnych.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt