Marki Godne Zaufania

Ogłoszone zostały wyniki europejskiego badania konsumenckiego European Trusted Brands 2006. Wśród wyróżnionych znalazły się również nasze marki - Domestos, Knorr i Omo.

Zdaniem Europejczyków

To już 6. badanie Reader’s Digest, które obejmuje ponad 25 tysięcy czytelników w 14 krajach Europy i Rosji. Sondaż pozwolił wskazać, które marki Europejczycy darzą największym zaufaniem.

Domestos, Knorr i Omo

Wśród marek, najbardziej cenionych przez Polaków znalazł się Domestos (w kategorii środków czystości), zdobywając tym samym Złote Godło European Trusted Brands.

Dodatkowo polski oddział Reader's Digest co roku przyznaje Srebrne Godło European Trusted Brands - dla tych marek, które według respondentów zdobyły najwyższe uznanie w minimum 3 z pięciu kryteriów określających zaufanie do marki (jakość, wartość w stosunku do ceny, silny wizerunek, znajomość potrzeb klienta i jestem klientem).

Srebrnym Laureatem European Trusted Brands zostały: Knorr w kategorii przypraw i nasza marka proszków do prania Omo.

Trusted Brands

European Trusted Brands to największe i najszerzej zakrojone badanie konsumenckie przeprowadzane w Europie przez Reader's Digest. Badanie European Trusted Brands po raz pierwszy przeprowadzono w 2001 r. i od tamtej pory jest ono co roku kontynuowane w kilkunastu krajach europejskich. Jest to jedyny sondaż w Europie, który oprócz tematyki marketingowej bada także nastroje społeczne i rokrocznie pogłębia analizę portretu typowego Europejczyka.

Dodatkowe informacje:

Poland

Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Unilever:

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Unilever jest Pani Nina Barakzai.
Weena 455, 3013 AL Rotterdam, Holandia

+48 22 570 60 00

Dowiedz się więcej na te tematy

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt