Poznaj bliżej Unilever

Obecnie mamy 26 marek odpowiadających zrównoważonemu stylowi życia i realizujących swoje misje społeczne, w tym Dove, Lipton, Hellmann’s i Seventh Generation.

unilever employees at office, discussing about products
  • Jesteśmy najchętniej wybieranym przez absolwentów pracodawcą w branży FMCG w ponad 50 krajach.
  • Wszystkie fabryki Unilever w 100% korzystają ze źródeł odnawialnej energii.
  • Poprawiliśmy jakość życia milionów osób dzięki takim inicjatywom jak nasze programy wsparcia drobnych producentów rolnych i sprzedawców detalicznych.
  • Pomogliśmy poprawić stan zdrowia i warunki higieniczne ponad 1,24 miliarda osób na całym świecie, między innymi dzięki misji promowania mycia rąk z marką Lifebuoy.
  • Ponad połowa wykorzystywanych przez nas surowców rolnych, takich jak olej palmowy, papier i herbata, pochodzi obecnie ze źródeł zrównoważonych.

Rekrutacja w Unilever krok pokroku

Etap 1.Aplikacja online: wyślij do nas swoje CV.

Etap 2.Rozmowa kwalifikacyjna: Telefoniczna/Skype - rekruter przeprowadzi rozmowę na temat Twoich umiejętności i dotychczasowego doświadczenia.

Etap 3*.Rozmowa z menedżerem: menedżer porozmawia z Tobą o motywacji i dotychczasowym doświadczeniu zawodowym oraz szczegółowo opowie o firmie, stanowisku i możliwościach rozwoju.*Rekrutacja na Unilever Future Leaders Programme (program menedżerski) oraz Unilever Internship Programme (staże) obejmuje również etap “assessment centre” w naszym biurze.

Finał rekrutacji.Zaprosimy Cię na rozmowę do jednego z biur Unilever. Porozmawiamy o Twoich motywacjach oraz wzajemnych oczekiwaniach.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w Unilever?

 unilever employees talking at office
  • Odrób pracę domową. Upewnij się czym zajmuje się Unilever i jakie wartości wyznajemy w firmie.
  • Dostosuj swoje CV do stanowiska, na które aplikujesz, i podkreśl odpowiednie kompetencje.
  • Przeanalizuj swoje poprzednie doświadczenie zawodowe i projektowe. Przygotuj przykłady inicjatyw, w który byłeś zaangażowany, jaka była Twoja rola w projekcie, czego się nauczyłeś i jakie kompetencje to w Tobie zbudowało.
  • Przygotuj pytania, które zadasz rekruterowi na koniec rozmowy.
  • Przygotuj odpowiedź na pytanie w jaki sposób praca, na którą aplikujesz, pomoże Ci w realizacji Twoich planów na siebie w przyszłości.
Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt