A person sitting at a table using a computer

Technologie informacyjne

Unilever Information Technology (IT) to prawdziwie zintegrowana funkcja, która stawia innowacyjność w centrum tego, co robimy, aby zapewnić firmie przewagę konkurencyjną.

Globalnie zatrudniamy tu ponad 1700 pracowników na różnych stanowiskach i w wielu projektach. Możesz zarówno eksplorować rynki wschodzące i nowe sposoby pracy w globalnych strukturach, współpracować z głównymi detalistami, opracowując internetowe narzędzia do planowania promocji czy też wspierać cyfrową obecność naszych marek w sieci.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, pomagając tym samym w realizacji planu zrównoważonego rozwoju oraz umożliwiając pracę w trybie „agile”.

Chief Technology Office

Tutaj zarządzamy wdrażaniem technologii, wspierających cele biznesowe Unilevera. Obejmuje to zarówno identyfikację wchodzących na rynek technik i procesów IT, jak i wdrażanie zmian oraz tworzenie polityki ich funkcjonowania.

Innowacje

Nasz zespół ds. innowacji ocenia funkcje i procesy jakie zachodzącą w firmie, oraz identyfikuje obszary do usprawnienia, by wspomagać tym samym rozwój biznesu.

Globalne partnerstwo biznesowe

Partnerzy biznesowi z obszaru IT, dzięki swojej ekspertyzie i doświadczeniu, zapewniają odpowiedni poziom dostarczanych rozwiązań.

Usługi

Nasz zespół serwisowy jest odpowiedzialny za współpracę z dostawcami, w celu ciągłego doskonalenia świadczonych usług.

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt