Three people sitting at a table smiling

Jako organizacja mamy ambicję rozwoju, wymagającą odpowiedniej struktury i kultury, które pozwolą nam z sukcesem dostosowywać się do szybko zmieniającego się świata. Ponad wszystko zobowiązujemy się do znajdowania oraz rozwijania najlepszych na świecie talentów i liderów.

Wiemy, że firma angażująca, jest jednocześnie efektywna, a jej pracownicy mogą być oddanymi ambasadorami marek i produktów. Nasi eksperci z działu HR odgrywają wiodącą rolę w odkrywaniu odpowiednich talentów spoza organizacji, zatrzymaniu tych wewnątrz niej, jak również w rozwoju liderów, tworząc kulturę dążenia do realizacji celów, respektując przy tym indywidualne wartości i wspierając różnorodność.

Partnerstwo dla biznesu

Dział HR pracuje nad jak najlepszą strukturą organizacji, kształtując jej kulturę oraz dbając, aby właściwie osoby pełniły odpowiednie funkcje. Te działania mają na celu zarówno wsparcie pozytywnych relacji zawodowych, jak i zaspokojenie potrzeb biznesowych.

Współpraca z ekspertami

Opracowujemy polityki, tworzymy procesy, systemy i narzędzia, które pozwalają odkrywać, przyciągać i rozwijać utalentowane osoby. Jesteśmy również w kontakcie ze światowej klasy ekspertami zewnętrznymi z branży, którzy dzielą się z nami najnowszymi i najlepszymi praktykami.

Procesy i usługi

Nieustannie ulepszamy procesy dostarczanych usług, takich jak tworzenie list płac, zarządzanie dokumentami kadrowymi, benefitami czy też programami emerytalnymi i świadczeniami socjalnymi.

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt