Toggle Szukaj

  1. Home
  2. ...
  3. Profesjonaliści
  4. Human resources

Human resources

HR

"UNILEVER BYŁ JEDNĄ Z PIERWSZYCH FIRM, KTÓRA ZMIENIŁA OGÓLNY HR W OPERACYJNĄ WSPÓŁPRACĘ BUSINESS PARTNERÓW, SPECJALISTÓW I USŁUG HR. ZATEM, SKORZYSTASZ Z DOŚWIADCZENIA NASZYCH ZESPOŁÓW HR ORAZ POWSZECHNIE UZNANYCH SZKOLEŃ I NARZĘDZI”

Ambika Sivadoss, Business Partner HR, SEAA

HR w firmie Unilever jest skoncentrowany na efektach.

Ambicje rozwojowe, które nami kierują, sprawiają, że struktura i kultura tej organizacji zapewniają nam stałą przewagę we wciąż zmieniającym się środowisku. Wiąże się to przede wszystkim z koniecznością pozyskiwania i rozwijania najlepszych na świecie talentów i liderów.

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja zaangażowana musi być efektywna. Nasi pracownicy mogą z pasją pełnić rolę ambasadorów naszych marek i produktów. Specjaliści HR odgrywają kluczową rolę w pozyskiwaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu w naszej organizacji odpowiednich talentów, przyczyniają się do rozwoju obecnych i przyszłych liderów oraz tworzą taką kulturę pracy, w której szanuje się wyznawane przez nas wartości i promuje różnorodność.

Unilever był jedną z pierwszych firm, która zdecydowała się na wprowadzenie specjalizacji pracowników HR.

Partnerzy biznesowi

Twoim zadaniem będzie dbanie o to, aby odpowiednia struktura, kultura, ludzie i możliwości przyczyniały się we właściwym stopniu do pozytywnej atmosfery współpracy i zaspokajały potrzeby biznesowe.

Zespoły eksperckie

Twoim zadaniem będzie tworzenie polityk, procesów, systemów i narzędzi, które pozwolą przyciągać, selekcjonować i rozwijać talenty. Nawiążesz współpracę ze światowej klasy ekspertami zewnętrznymi i będziesz na bieżąco informować nas o najlepszych praktykach w branży.

Uslugi

Twoim zadaniem będzie świadczenie i ciągłe doskonalenie takich usług, jak płace, rekrutacja, świadczenia i benefity. Będziesz również zarządzać efektywnością usług.

Wybranie osiągnięcia w dziedzinie HR

  • 86% naszych menedżerów jest dumnych z tego, że pracują w firmie Unilever
  • Absolwenci z 20 krajów wskazali nas jako najchętniej wybieranego pracodawcę w sektorze dóbr konsumenckich
  • W 2012 r. firma Unilever zdobyła tytuł „Firmy Roku” w konkursie European Diversity Awards
  • W 2012 r. oddział firmy Unilever w Chinach zdobył tytuł „Pracodawcy najbardziej przyjaznego kobietom" podczas forum Women in Leadership w Szanghaju.
  • W 2011 r. 128 000 pracowników zapisało się na kursy prowadzone w ramach akademii rozwoju Unilever Learning Academy.
Back to top