Food Solutions

Two chefs talking in the kitchen

Unilever Food Solutions jest prawdopodobnie jednym z najbardziej przedsiębiorczych biznesów, które posiada Unilever i jest doskonałym miejscem do rozwoju naszych ludzi. Gdybym miał zacząć swoje życie od nowa, Unilever Food Solutions na pewno ponownie byłby jego częścią.

Paul Polman, były CEO Unilever

Food Solutions to globalny biznes usługowy Unilevera, dostarczający rozwiązań dla sektora gastronomii, działający w 74 krajach.

To firma zbudowana przez Szefów kuchni, dlatego znamy wszystkie kuchenne wyzwania. Robimy wszystko, by zmagania w kuchni stały się odrobinę łatwiejsze. Chcemy dostarczać naszym klientom inspirację, wiedzę oraz najlepsze rozwiązania.

Nasza globalna sieć ekspertów w dziedzinie żywności pomaga pozyskiwać najlepsze składniki z upraw zrównoważonych, poprawiać jakość naszych produktów, tworzyć ciekawe i popularne przepisy, przygotowywać szkolenia dla Szefów kuchni i zapewniać im wsparcie.

Kariera w UFS to codzienna praca z Szefami kuchni i dystrybutorami, przyczyniająca się do wzmocnienia siły takich marek jak Knorr, Hellman’s czy Tortex.

Więcej informacji

Praca w tej części biznesu daje możliwość dzielenia się prawdziwą pasją do jedzenia - to właśnie wyróżnia naszych pracowników i pomaga Unilever Food Solutions wyprzedzać konkurencję.

Stanowiąc część globalnego biznesu, Twoja kariera zostanie dopasowana tak, by odzwierciedlać Twoje mocne strony i aspiracje. Jako część większej całości – firmy Unilever – będziesz mieć przed sobą jeszcze więcej możliwości rozwoju kariery.

Już na początkowym etapie Twojej ścieżki zawodowej otrzymasz obowiązki, pozwalające wprowadzać rzeczywiste zmiany – pomoże Ci w tym nasz program rozwoju przywództwa, który jest jednym z najlepszych na świecie.

Codzienna inspiracja

Unilever Food Solutions to inspirująca, globalna firma, którą tworzą utalentowani profesjonaliści, zawsze gotowi pójść o krok dalej, by dostarczyć klientom usługę na najlepszym poziomie. W tej pozytywnej i otwartej kulturze znajdziesz inspirację każdego dnia. Bycie jej częścią daje niezwykłe poczucie sensu i możliwość dokonywania istotnych zmian na różnych poziomach.

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt