Toggle Szukaj

  1. Home
  2. ...
  3. Profesjonaliści
  4. Finanse

Finanse

Finanse

"BUSINESS PARTNERING, TO ZESPÓŁ OPERACYJNY DAJĄCY MOŻLIWOŚĆ ZAANGAŻOWANIA WE WSZYSTKIE LOKALNE PROJEKTY I WYDARZENIA MAJĄCE MIEJSCE W ODDZIALE REGIONALNYM. NIESAMOWICIE WPŁYWA TO NA RÓŻNORODNOŚĆ PRACY NA TYM STANOWISKU."

Robert Siddall, Supply Chain Finance Manager

W Dziale Finansów podchodzimy poważnie do naszej kariery zawodowej i rozwoju.

Mamy mnóstwo zadań do wykonania i potrzebujemy najlepszych profesjonalistów, którzy pomogą nam w osiągnięciu naszych celów.

Aby do tego doprowadzić nasze plany działań bazują na ludziach w taki sposób, aby wprowadzać odpowiedni balans i różnorodność w zespole pracowniczym poprzez wykorzystanie talentów zewnętrznych oraz rozwijania osób z wnętrza firmy, które zdecydowały się budować swoją karierę razem z nami. Naszym pracownikom umożliwiamy podejmowanie wkalkulowanego w działalność ryzyka zapewniając tym samym kluczowym talentom budowanie z nami kariery umożliwiającej zdobycie właściwego doświadczenia i szybki rozwój ich potencjału.

Posiadamy własny zespół finansowy odpowiedzialny za nasz rozwój zawodowy oraz programy edukacyjne. Dzięki niemu będziecie mieli możliwość kierowania własną karierą.

Wiemy, że szerokie umiejętności i doświadczenie nabierają coraz większego znaczenia, dlatego zachęcamy naszych pracowników do odkrywania możliwości, które mogą im pomóc w stworzeniu odpowiedniego profilu dla siebie. Oznacza to przejęcie większej ilości odpowiedzialności i docelowo sprawia, że nasi Pracownicy są atrakcyjni, nie tylko wewnątrz Unilevera, ale także w środowisku zewnętrznym firmy.

Zbuduj z nami swoją karierę:

Finance Business Partners zdobądź najlepszą praktykę i zwiększ umiejętności podejmowania decyzji.

Rachunkowość i Informacja (Accounting and Information) stosuje procesy zarządzania informacją, aby tworzyć wartość dla firmy.

Expertise Services praca we wszystkich dziedzinach, takich jak podatki, operacje skarbowe, ubezpieczenia i ryzyko kontaktów z inwestorami, fuzje i przejęcia oraz emerytury.

Aktualności finansowe - pełny rok 2011 r.

W 2011 roku z dyscypliną realizowaliśmy strategię polegającą na rozwoju wyprzedzającym naszych konkurentów rynkowych poszerzając część udziałów pomimo ogólniej trudnej sytuacji gospodarczej.

  • Poprzez wzrost sprzedaży wyprzedziliśmy naszych konkurentów rynkowych o 6,5% ze wzrostem ceny o 4,8% i wzrostem sprzedaży o 1,6%. Rynki wschodzące dostarczyły nam 11,5% wzrostu sprzedaży bazowej.
  • Nasze obroty wzrosły nawet o 5,0% przy 46,5 mld euro pomimo negatywnego wpływu kursu wymiany walut (2,5 )%. Przejęcia i zbycia dostarczyły dodatnią wartość na poziomie 1,2%.
  • Reklama i promocja pochłonęły 6,2 mld euro w tym 150 mln euro zostało przeznaczone na przejęcia.
  • Obniżyliśmy podstawową marżę operacyjną o 10bps i obniżyliśmy koszty ogólne wywierające duży wpływ na marże brutto poprzez rosnące koszty towarów.
  • Czysty zysk z jednej akcji wzrósł do 4% do wysokości 1,41 euro.
  • Wolne przepływy pieniężne wyniosły 3,1 mld euro
Back to top