Group of employees talking in the meeting room

Więcej informacji o Dziale Sprzedaży

Naszą ambicją jest dostarczać produkty każdej z marek Unilever do wszystkich ulubionych sklepów naszych konsumentów. Chcemy współpracować z detalistami przodującymi w branży, dbającymi o dostępność i innowacje, aby jeszcze skuteczniej docierać do klientów. Dążymy do niesutannego rozwoju, dla dobra firmy, jak i dla naszych klientów, poprzez partnerską współpracę.

Nastawienie na realizację planu

Skupiamy się na „fundamentach sprzedaży" - standardach, pomagających mierzyć rezultaty wewnątrz sklepów. We współpracy z detalistami na całym świecie koncentrujemy się na jak najlepszej realizacji detalicznych planów, opartych na wyborach konsumentów.

Współpraca z klientami

Nasze innowacyjne podejście do współpracy jest konsekwentnie doceniane przez klientów. Wykorzystujemy globalne doświadczenie oraz wiedzę, stosując najnowocześniejsze narzędzia i metody.

Taka postawa zapewnia klientom kompleksowe rozwiązania, od innowacji produktowych po efekt końcowy na półce sklepowej.

Koncentracja na klientach

Zarówno poprzez zarządzanie kategorią, opracowując i wdrażając rozwiązania, związane z daną marką, jak i dzięki koncentracji na obrotach, zyskach i udziale w rynku, praca w Dziale Sprzedaży, uczyni Cię ekspertem ds. zakupowych trendów, zwyczajów i zachowań konsumentów.

Fakty na temat naszego Działu Sprzedaży

  • Zatrudniamy 171 000 osób na całym świecie i sprzedajemy produkty w ponad 190 krajach
  • Z produktów Unilevera korzysta codziennie 2 miliardy konsumentów z całego świata
  • 20 naszych najlepszych marek odpowiada za około 70% sprzedaży
  • Rynki wschodzące odpowiadają za 55% wyników naszej działalności i 90% wzrostu
  • Klienci decydują się na współpracę z Unilever, ponieważ pomagamy im wyróżnić się poprzez unikalne aktywacje naszych licznych marek
Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt