Toggle Szukaj

  1. Home
  2. ...
  3. Profesjonaliści
  4. Business to business

Business to business

Food solutions

"UNILEVER FOOD SOLUTIONS JEST PRAWDOPODOBNIE JEDNĄ Z NAJBARDZIEJ PRZEDSIĘBIORCZYCH FIRM BĘDĄCYCH CZĘŚCIĄ KONCERNU UNILEVER I JEST DOSKONAŁYM MIEJSCEM DLA ROZWOJU NASZYCH PRACOWNIKÓW. GDYBYM MIAŁ ROZPOCZĄĆ ŻYCIE OD NOWA, UNILEVER FOOD SOLUTIONS, NA PEWNO STAŁABY SIĘ JEGO CZĘŚCIĄ"

Paul Polman, Unilever CEO

Unilever Food Solution to jednostka operująca w 74 krajach. Jesteśmy wiodącymi przedsiębiorcami na rynku, oferującymi innowacyjne, specjalistyczne składniki żywieniowe wysokiej jakości.

Najlepsi szefowie kuchni używają naszych składników, aby przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki dla zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Nasze usługi mają również na celu wsparcie efektywności działalności prowadzonej przez szefów kuchni oraz poprawienie ich dochodowości.

Pracując z nami każdego dnia będziesz mógł współpracować z szefami kuchni oraz partnerami ds. dystrybucji oraz wspomagać nas w pokonywaniu konkurencji przy pomocy tak silnych marek jak Knorr, Lipton oraz Hellmann’s.

Będziesz mógł podzielić się naszą prawdziwą pasją do jedzenia– to jest właśnie to, co sprawia, że nasi Pracownicy są wyjątkowi, a Unilever Food Solutions wyprzedza konkurencję.

Będziecie częścią globalnego biznesu – Wasza ścieżka zawodowa może zostać uszyta na miarę Waszych silnych stron i ambicji. Staniecie się częścią wielkiej międzynarodowej firmy, która stale będzie oferowała Wam nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Staniesz się częścią zwycięskiego zespołu podążąjącego z duchem przedsiębiorczości– rozwijamy najlepszych profesjonalistów na rynku.

Już na wczesnym etapie kariery możecie mieć przydzielone funkcje dzięki, którym będziecie wywierać realny wpływ na działania firmy– nasz rozbudowany program kształcenia liderów należy do najlepszych na świecie.

Inspiracja każdego dni

Unilever Food Solutions jest inspirująca globalną firmą złożoną z utalentowanych specjalistów, którzy zawsze chętnie starają się zrobić dla klientów jeszcze więcej. W tej pozytywnej i otwartej kulturze każdego dnia znajdziesz nowe inspiracje. Poprzez przynależność do firmy Ty też poczujesz, że masz znaczenie. Twoja praca naprawdę może wpłynąć na każdy poziom naszej organizacji.

Back to top