Proces rekrutacji

Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu do rekrutacji cyfrowej, wybierzemy najlepsze młode talenty, wykorzystując gamifikację, wywiady wideo i duże zbiory danych.

W przeciwieństwie do innych rekrutujących absolwentów na tym wysoce konkurencyjnym rynku, zaoferujemy pionierskie, szybkie, proste i angażujące doświadczenie w zakresie selekcji cyfrowej, skoncentrowane na kandydacie, z informacją zwrotną na każdym etapie, aby pomóc kandydatowi rozwijać się i uczyć podczas procesu selekcji. Kandydaci mają możliwość dowiedzenia się więcej na temat pracy w Unileverze, podczas gdy rekruterzy są wspierani przez wiarygodne i solidne dane.


UL UFLP selection

Aplikacja online

Wypełnij formularz zgłoszeniowy online. Jest to prosty i łatwy proces z szybką opcją uzupełnienia danych osobowych za pomocą profilu LinkedIn. Możesz ubiegać się tylko o jedną funkcję w swojej aplikacji, a rodzaje dostępnych funkcji różnią się w zależności od regionu.

Testy osobowościowe

Zagraj w 12 krótkich gier online, które przyglądają się różnym cechom poznawczym, emocjonalnym i społecznym, które są częścią oceny twojego profilu. Pomogą one ocenić poziom dopasowania do programu menedżerskiego UFLP, a także odpowiednią funkcję dla Ciebie. Po ukończeniu gier otrzymasz spersonalizowaną informację zwrotną.

Wywiad cyfrowy

Zostaniesz poproszony/poproszona o rozwiązanie prawdziwych problemów za pomocą scenariuszy Unilever, co da Ci szansę, aby dowiedzieć się więcej o kulturze naszej firmy i sposobie prowadzenia działalności.

Wywiad cyfrowy zostanie podzielony na dwa elementy, na które składają się trzy krótkie hipotetyczne pytania, a następnie uzasadnienie biznesowe. Możesz nagrać i ukończyć rozmowę w dowolnym momencie (do wyznaczonego terminu) i gdziekolwiek. Wystarczy komputer, kamera internetowa i / lub smartfon, a co najważniejsze dobre i stabilne połączenie z Internetem.

Ćwiczenia te opierają się na prawdziwym studium przypadku biznesowego, co pozwala nam ocenić Twój potencjał, a jednocześnie daje Ci wgląd w to, jak to jest pracować w Unilever.

Development Centre

Ostatnim etapem rekrutacji jest całodzienna sesja pełna wyzwań indywidualnych i grupowych. Pod okiem naszych Menedżerów będziesz rozwiązywał case studies, tworzył prezentacje, a pomiędzy ćwiczeniami będziesz mógł z nimi porozmawiać. Na koniec odbędziesz krótką rozmowę rekrutacyjną z jednym z Assessorów. W tym roku również ten etap odbędzie się zdalnie (online).

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt