Toggle Szukaj

 1. Home
 2. ...
 3. Studenci i absolwenci
 4. Program Ambasadorski

Program Ambasadorski

W trakcie programu

Program Ambasadorski trwa 8 miesięcy - rozpoczyna się z początkiem października, a kończy ostatniego dnia maja.

Głównym zadaniem Ambasadora jest pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy poprzez reprezentowanie firmy na uczelni oraz organizowanie wydarzeń i aktywności promujących Unilevera w środowisku akademickim, np.: w postaci stoisk promocyjnych, warsztatów, konferencji, konkursów i innych działań inicjowanych przez firmę oraz Ambasadora.

Zależy nam, aby informacje o naszej ofercie praktyk i staży mogły dotrzeć do grona najlepszych studentów. Dlatego nasi Ambasadorzy już od pierwszych dni programu mają okazję poznać środowisko pracy w międzynarodowej firmie, jaką jest Unilever. Ponadto uczestniczą również w szkoleniach i warsztatach organizowanych w ciągu roku akademickiego specjalnie dla nich.

Korzyści płynące z programu

Główną korzyścią z uczestnictwa w Programie Ambasadorskim jest możliwość rozwinięcia wielu umiejętności i kompetencji, które są wysoko cenione na rynku pracy. Jeśli jesteś głodny wyzwań, chcesz realizować niebanalne projekty i masz dużo pozytywnej energii, to ten program jest dla Ciebie.

Dodatkowo, każdemu Ambasadorowi oferujemy wynagrodzenie (umowa zlecenie) oraz pakiety produktów największych globalnych marek. A po zakończeniu programu otrzymasz certyfikat uczestnictwa i referencje.

Uczestnik Programu Ambasadorskiego

Na program zapraszamy studentów II-IV roku studiów, aktywnie działających w kołach naukowych lub organizacjach studenckich. Poszukujemy osób, które cechuje kreatywność, determinacja do działania i wysoki poziom odpowiedzialności za wykonywane zadania.

Podstawowe informacje:

 • Okres trwania: październik – maj
 • Czas trwania: 8 miesięcy
 • Kto: studenci II – IV roku
 • Umowa zlecenie

Rekrutacja

Proces aplikacji na Program Ambasadorski rozpoczyna się w czerwcu każdego roku i składa się z trzech etapów:

 • Formularz aplikacyjny on-line
 • Rozmowa telefoniczna.
 • Spotkanie wirtualne - skype

Więcej informacji, w tym linki rejestracyjne można znaleźć na naszym fanpage’u:

www.facebook.pl/UnileverKariera

Kliknij poniżej, aby aplikować

Unilever logo

Rozpoczęliśmy proces rekrutacji. Kliknij Aplikuj aby przejść do formularza rekrutacyjnego.

Back to top