Toggle Szukaj

  1. Home
  2. ...
  3. Studenci i absolwenci
  4. Praktyki w fabrykach

Praktyki w fabrykach


Zakłady produkcyjne Unilever zlokalizowane są w 4 miastach w Polsce, zajmują się produkcją lodów (Banino k. Gdańska), środków czystości i kosmetyków (Bydgoszcz), artykułów spożywczych (Poznań) oraz herbat i margaryn (Katowice). W każdej z fabryk bezpieczeństwo pracowników oraz produktów jest nadrzędną wartością, a wszelkie działania oparte są o metodologię programu WCM (World Class Manufactoring).

Kogo szukamy?

Poszukujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych pełnych pasji i zaangażowania, którzy dołączą do naszego zespołu produkcyjnego, zainteresowanych przełożeniem teorii w praktykę. Zobacz jak to jest uczestniczyć w tworzeniu jednego z milionów produktów Unilever w Polsce!

W jakich funkcjach możesz się rozwijać?

Szukamy kandydatów, którzy dołączą do naszych zespołów w ramach różnych funkcji: Logistyki, Planningu, BHP, Produkcji, Innowacji, Działu Technicznego, IT, Utrzymania Ruchu, Finanse, HR. Pracując w jednej z naszych fabryk zdobędziesz doświadczenie z zakresu metodologii WCM oraz dowiesz się, w jaki sposób wytwarzane są produkty, które codziennie trafiają do milionów ludzi na całym świecie!

Back to top