Toggle Szukaj

 1. Home
 2. ...
 3. Studenci i absolwenci
 4. Proces składania aplikacji

Proces składania aplikacji


Unilever Future Leaders Programme

Application Process infographic

1. Aplikacja online

Uzupełnij formularz online. Jest to łatwy i szybki proces, z możliwością skorzystania z szybkiej opcji uzupełniania danych osobowych z profilu LinkedIn. Pamiętaj, możesz aplikować tylko na jedną z funkcji dostępnych w Twoim regionie.

2. Grywalizacja

Uzupełnij profil składający się z 12 krótkich gier online, które sprawdzą różne elementy Twoich cech poznawczych, emocjonalnych i społecznych. Pomogą one ocenić Twój poziom dopasowania do Unilever Future Leaders Programme (UFLP). Po tej części otrzymasz spersonalizowany feedback.

3. Video rozmowa

Zostaniesz poproszony o rozwiązanie rzeczywistego problemu z użyciem scenariusza z Unilever. Pozwoli Ci to poznać lepiej naszą kulturę oraz sposób w jaki pracujemy.

Rozmowa jest podzielona na dwa elementy: trzy krótkie hipotetyczne pytania oraz rozwiązanie zadania biznesowego.

Będziesz nagrywał swoje wypowiedzi za pomocą kamerki internetowej, co daje Ci możliwość przerwania i powrotu do nagrywania w każdym dowolnym momencie i czasie. To czego potrzebujesz to komputer, kamera internetowa lub smartfon oraz dobre i stabilne połączenie internetowe.

4. Discovery Centre

Podczas etapu finałowego zostaniesz zaproszony na Discovery Centre do biura Unilever. Tego dnia wcielisz się w rolę pracownika Unilever - poznasz smak pracy w naszej firmie i zmierzysz się z ciekawymi wyzwaniami biznesowymi oraz projektami, które bazują na realnych przypadkach z życia organizacji.

Unilever Internship Programme

 • Formularz aplikacyjny
 • Test online
 • Rozmowa kwalifikacyjna
 • Assessment Centre

Unilever International Internship Programme

 • Aplikacja online
 • Rozmowa telefoniczna
 • Finalny wywiad z Line Managerem

Program Ambasadorski

 • Aplikacja online
 • Rozmowa telefoniczna
 • Spotkanie wirtualne – skype

Standardy Przywództwa w Unilever

Standardy Przywództwa to zachowania, których oczekujemy od naszych pracowników. Wytaczają one kierunki w naszej codziennej pracy i kulturze. Uczestnicy, którym uda się dotrzeć do ostatniego etapu procesu aplikacyjnego są oceniani właśnie w oparciu o poniższe standardy.

Więcej o Standardach Przywództwa dowiesz się podczas procesu aplikacyjnego. Poniżej natomiast znajduje się kilka ogólnych informacji na ten temat.

Nastawienie na rozwój

Konkurencyjne przywództwo. Pozytywna, lecz realistyczna, postawa wobec przyszłości firmy. Pasja wygrywania.

Koncentracja na konsumencie i kliencie

Przywództwo ukierunkowane na realizację celów. Koncentracja zewnętrzna – na konsumentów i klientów. Postrzeganie naszych marek oczami odbiorców.

Nastawienie na działanie

Przywództwo ukierunkowane na działanie. Skrupulatność podczas procesu decyzyjnego Przemyślane działanie, inteligentne podejmowanie ryzyka.

Poczucie odpowiedzialności

Przywództwo ukierunkowane na wyniki. Obiektywne patrzenie na rzeczywistość. Optymalizacja ogólnych wyników.

Rozwijanie talentów i budowanie zespołów

Przywództwo ukierunkowane na pracowników. Inwestowanie w rozwój pracowników. Budowanie zespołów, które wspólnie dążą do wygranej.

W ciągu trzech lat programu, bezpośredni przełożony dokonuje formalnej oceny Twoich wyników w regularnych odstępach czasu oraz wydaje opinię i szkoli uczestników w celu rozwinięcia ich mocnych stron i wyznaczenia ścieżki rozwoju.

Back to top