Toggle Szukaj

 1. Home
 2. ...
 3. Studenci i absolwenci
 4. Pomoc przy składaniu aplikacji

Pomoc przy składaniu aplikacji

Jak rozpocząć aplikację online?

Połącz aplikację ze swoimi danymi osobowymi z profilu LinkedIn – dzięki temu zaoszczędzisz czas. Pamiętaj aby sprawdzić czy wszystkie dane są aktualne i poprawne, w szczególności adres e-mail oraz numer telefonu, gdyż tylko w ten sposób będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

W jaki sposób mogę się przygotować do etapu Grywalizacji

Żadne przygotowanie bądź doświadczenie w grach komputerowych/konsolowych nie będzie Ci tu potrzebne, aby dać Ci poczucie komfortu, prześlemy do Ciebie grę próbną. Warunkiem jest przejście pierwszego etapu aplikacji.

W jaki spoób mogę się przygotować do Video rozmowy

 • Znajdź ciche i spokojne miejsce, w którym nie będzie Cię nic rozpraszać. Wybranie odpowiednich warunków do nagrania jest ważne, jeśli chcesz pokazać się z jak najlepszej strony.
 • Patrz w kamerę, a nie w ekran.
 • Zrób dobre pierwsze wrażenie – ubierz się jak na rozmowę kwalifikacyjną.
 • Zaloguj się wcześniej aby sprawdzić czy wszystko działa: sprawdź kamerę, połączenie internetowe i mikrofon
 • Przećwicz próbne pytania. Pomoże Ci to zapoznać się z nową formułą rozmowy, dzięki czemu będziesz czuć się bardziej komfortowo. Odpowiedzi na pytania próbne nie musisz nagrywać- nie będą one brane pod uwagę.

Przypadki biznesowe wykorzystywane w Unilever bazują na markach z całego świata. Może zdarzyć się tak, że zadanie, które dostaniesz do rozwiązania będzie bazowało na marce, która nie jest dostępna w Twoim kraju. Nie martw się – patrzymy na merytoryczny sposób rozwiązania zadania, a nie na znajomość marki. Jeśli chcesz się poczuć pewniej ze znajomością marek Unilever, możesz wcześniej sprawdzić globalną stronę internetową.

Jak mogę się przygotować do Discovery Centre

Discovery Centre został przygotowany tak, abyśmy mieli okazję przyjrzeć się Twojej postawie i możliwościom. Chcemy zobaczyć czy masz w sobie to „coś”, co pozwoli zarówno Tobie, jak i Unilever, osiągnąć coraz ambitniejsze cele. Z kolei dla Ciebie jest to szansa na poznanie naszej firmy oraz jej liderów.

 • Wypowiadaj się. Podczas spotkań w grupie staraj się zawierać głos, przedstawiać swoje zdanie i wyrażać swoją opinię. Może być to trudne w momencie, w którym każdy z członków grupy będzie chciał się wypowiedzieć. Pamiętaj jednak, że nie możesz być cicho – nie pozwoli nam to Ciebie poznać.
 • Przygotuj się. Na tym etapie istotna jest dla nas znajomość biznesu oraz wybranego obszaru. Pamiętaj o uśmiechu!
 • Zadawaj pytania.. W tym etapie ważna jest dla nas interakcja.

Top tips

Bądź sobą. Chcemy usłyszeć to, co naprawdę myślisz i sądzisz – nie musisz wypowiadać się „poprawnie politycznie””.

Bądź zaangażowany i entuzjastyczny. Nie spiesz się odpowiadając na pytania. Nie bój się krótkiej ciszy, kiedy myślisz jak poprawnie odpowiedzieć. Krótka, ale przemyślana odpowiedź będzie najlepsza. Jeśli pytanie jest niejasne, nie spiesz się, przemyśl i odpowiedz.

Przejrzyj opinie na swój temat, które dostałeś po każdym etapie: czego nauczyłeś się o sobie, zastanów się nad kluczowymi informacjami oraz nad tym jak je możesz wykorzystac w przyszłości.

Back to top