Kariera w firmie Unilever

Unilever to miejsce, w którym dzięki swojej pracy możesz zrealizować Twoją wizję lepszego świata i lepszego biznesu. Będziesz pracował z markami, które są uwielbiane przez konsumentów, a których celem jest to, aby życie ludzi oraz lokalnych społeczności stawało się lepsze. Chcemy, abyś tworzył innowacje, te małe i duże, dzięki którym nasz biznes będzie rósł i się rozwijał w sposób zrównoważony. Będziesz pracował wspólnie z doskonałymi liderami oraz ludźmi, którzy będą Cię inspirować i uczyć, abyś mógł stawać się coraz lepszą wersją samego siebie.

Ostrzeżenie przed oszustwem związanym z fałszywą rekrutacją

Ostatnio w różnych częściach świata odnotowano szereg przypadków oszustw związanych z fałszywą rekrutacją. Polegają one na nawiązywaniu z poszukującymi pracy kontaktu przez osoby, które rzekomo reprezentują Unilever i żądają płatności na pokrycie szeregu wydatków i kosztów administracyjnych.

Unilever — lub organizacje działające w naszym imieniu — nigdy nie prosi o dokonanie płatności na żadnym etapie procesu rekrutacji.

Gangi zajmujące się działalnością kryminalną od dawna posługują się tą wyszukaną formą oszustwa, którego ofiarą padają osoby poszukujące pracy w wielu cieszących się dobrą reputacją organizacjach.

Takie wiadomości są fałszywe i NIE SĄ wysyłane przez Unilever ani partnerów rekrutacyjnych Unilever.

Aby nie paść ofiarą oszustwa związanego z fałszywą rekrutacją:

  • Nie należy odpowiadać na oferty pracy od osób nieznanych otrzymywane bez ubiegania się o stanowisko
  • Nie należy ujawniać danych osobowych ani informacji finansowych nieznanym osobom
  • Należy mieć na uwadze, że częstym wyznacznikiem oszustwa są błędy gramatyczne i ortograficzne w dokumentach
  • Należy uważać na pracodawców lub pośredników posługujących się adresami poczty elektronicznej @Yahoo lub @Hotmail
  • Należy najechać myszką na adres e-mail, by wyświetlić dane nadawcy
  • W razie otrzymania żądania jakiejkolwiek płatności od osoby zajmującej się rekrutacją należy skontaktować się z lokalną komendą policji, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem w grę wchodzi oszustwo.

Regulamin Konkursu Pacman (PDF | 92KB)

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt