Toggle Szukaj

  1. Home
  2. Kariera w firmie Unilever

Kariera w firmie Unilever

Pracując w Unileverze sami kształtujemy swoją karierę dzięki możliwościom rozwoju, benefitom oraz kulturze organizacyjnej charakteryzującej się różnorodnością. Bez względu na to, czy chcesz budować swoja karierę poprzez udział w praktykach, programach absolwenckich, czy przez podjęcie stałej pracy, Unilever umożliwi Ci stworzenie własnej ścieżki rozwoju, dzięki pracy z wielkimi markami i ludźmi napędzającymi zrównoważony rozwój naszej firmy.

Studenci i absolwenci

Group of Unilever employees

W Unileverze inwestujemy w przyszłość. Dlatego właśnie stworzyliśmy plan „Życie w sposób zrównoważony” i stale opracowujemy większe, lepsze, szybsze i bardziej innowacyjne rozwiązania. Po to też wkładamy tyle wysiłku w rozwój przyszłych liderów świata biznesu, takich, jak Ty.

Profesjonaliści

Unliever Professionals

Weźmy ponad 400 energetycznych marek, które na co dzień znajdziesz w siedmiu na dziesięć gospodarstwach domowych na całym świecie i 12 marek generujących roczną sprzedaż na poziomie 1 miliarda euro.

 

„W UNILEVERZE NASZYM GŁÓWNYM ZADANIEM NIE SĄ SPRAWY ZWIĄZANENIE Z MYDŁEM CZY SZAMPONEM. CHODZI O SPOSÓB ŻYCIA. POMAGAMY KONSUMENTOM POPRAWIĆ JAKOŚĆ ICH ŻYCIA BUDUJĄĆ PRZY TYM SILNĄ I STALE WZRASTAJĄCĄ FIRMĘ”.

Ostrzeżenie przed oszustwem związanym z fałszywą rekrutacją

Ostatnio w różnych częściach świata odnotowano szereg przypadków oszustw związanych z fałszywą rekrutacją. Polegają one na nawiązywaniu z poszukującymi pracy kontaktu przez osoby, które rzekomo reprezentują Unilever i żądają płatności na pokrycie szeregu wydatków i kosztów administracyjnych.

Unilever — lub organizacje działające w naszym imieniu — nigdy nie prosi o dokonanie płatności na żadnym etapie procesu rekrutacji.

Gangi zajmujące się działalnością kryminalną od dawna posługują się tą wyszukaną formą oszustwa, którego ofiarą padają osoby poszukujące pracy w wielu cieszących się dobrą reputacją organizacjach.

Takie wiadomości są fałszywe i NIE SĄ wysyłane przez Unilever ani partnerów rekrutacyjnych Unilever.

Aby nie paść ofiarą oszustwa związanego z fałszywą rekrutacją:

  • Nie należy odpowiadać na oferty pracy od osób nieznanych otrzymywane bez ubiegania się o stanowisko
  • Nie należy ujawniać danych osobowych ani informacji finansowych nieznanym osobom
  • Należy mieć na uwadze, że częstym wyznacznikiem oszustwa są błędy gramatyczne i ortograficzne w dokumentach
  • Należy uważać na pracodawców lub pośredników posługujących się adresami poczty elektronicznej @Yahoo lub @Hotmail
  • Należy najechać myszką na adres e-mail, by wyświetlić dane nadawcy
  • W razie otrzymania żądania jakiejkolwiek płatności od osoby zajmującej się rekrutacją należy skontaktować się z lokalną komendą policji, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem w grę wchodzi oszustwo.
Back to top