Toggle Szukaj

  1. Home
  2. O nas
  3. Kim jesteśmy
  4. Dla dostawców
  5. Warunki dostaw

Warunki dostaw

Dowiedz się więcej o wymaganiach związanych z dostawami do naszych magazynów. Tutaj znajdziesz odpowiednie dokumenty i dane kontaktowe do poszczególnych magazynów w Polsce.

Magazyn Ambient w Piotrkowie Trybunalskim

1.1 Adres:

Centrum Dystrybucji Unilever Poland Services Sp. z o. o.
Al. Gen. Sikorskiego 81
97-300 Piotrków Trybunalski
1.2 Kontakt do operatora magazynu (Kuehne & Nagel):

  • Kierownicy zmiany: kzrampy.piotrkow@kuehne-nagel.com; tel. 0 44 649 4916/ 944
  • Operator: biuro.piotrkow@kuehne-nagel.com; tel. 0 44 649 4910 godz. pracy: pn. – pt. 24h

Wytyczne dla kierowcy:

  • przybycie do magazynu: 30 min przed planowanym załadunkiem/rozładunkiem (w przypadku np. zwrotu palet 1,5h)
  • naczepa musi być dostosowana do rampy - wysokość 1,2m
  • posiadanie pasów zabezpieczających i/lub tyczek
  • kamizelka odblaskowa (kierowca otrzyma na miejscu)
  • posiadanie safety-shoes (bezpieczne buty) lub podnosków
  • po podstawieniu samochodu pod rampę, kierowca ma obowiązek zaklinować naczepę

Magazyn Chilled w Mysłowicach– składowane produkty: SCC

Adres:

CEVA Logistics Sp. z o.o
ul. Białobrzeska 20
41-409 Mysłowice

Kontakt operator magazynowy CEVA Operator CEVA: tel. +48 32 420 66 47
godz. pracy: pn.-pt. 06:00-03:00 ; sb. 06:00-14:00 – praca w systemie zmianowym

Marta Baran -
Marta.Baran@Cevalogistics.com

Monika Kieda -
Monika.Kieda@Cevalogistics.com

Krzysztof Majerczak -
Krzysztof.Majerczak@Cevalogistics.com

Kornelia Milanowska - Kornelia.Milanowska@Cevalogistics.com

Magazyn CEVA: tel. +48 32 420 66 53

Godz. pracy: pn.-pt. 24 godz./dobę ; sb. 06:00-22:00 ; nd. od 14:00 – praca w systemie zmianowym

Rafał Gaździcki -
Rafal.Gazdzicki@Cevalogistics.com

Arkadiusz Klocek -
Arkadiusz.Klocek@Cevalogistics.com

Michał Miechowicz –
Michal.Miechowicz@Cevalogistics.com

Krzysztof Rogoń -
Krzysztof.Rogon@Cevalogistics.com

Andrzej Sędziwy -
Andrzej.Sedziwy@Cevalogistics.com

Marcin Siennicki -
Marcin.Siennicki@Cevalogistics.com

Lukasz Stachera - Lukasz.Stachera@Cevalogistics.com

Wytyczne dla kierowcy:

  • przybycie do magazynu: 30 min przed planowanym załadunkiem/rozładunkiem (w przypadku np. zwrotu palet 1,5h)
  • naczepa chłodnia standard
  • posiadanie kamizelki odblaskowej
  • posiadanie pasów zabezpieczających i/lub tyczek
  • posiadanie safety-shoes (bezpieczne buty) lub podnosków
  • po podstawieniu samochodu pod rampę, kierowca ma obowiązek zaklinować naczepę
  • posiadanie dokumentu tożsamości
  • posiadanie dokumentów dotyczących dostawy – o ile jest to rozładunek
  • poruszanie się po terenie magazynu tylko w obecności pracownika ochrony/pracownika CEVA
  • jeżeli w kabinie znajdują się osoby trzecie to w trakcie przebywania na terenie magazynu ( rozładunek/załadunek) bezwzględnie nie mogą opuszczać kabiny pojazdu. Osoby, które nie ukończyły 12 roku życia a ich wzrost nie przekracza 150 cm, pozostają w kabinie w foteliku ochronnym
  • po podstawieniu się pod rampę kierowca ma obowiązek podłożyć kliny pod koła naczepy (z obu stron)
  • powinien wyrównać poziom naczepy z poziomem powierzchni magazynu (przed rozpoczęciem załadunku/rozładunku)

Magazyny lodowe w Radomsku i Żninie

Adresy:

(Siedziba firmy)
Frigo Logistics Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 4
88-400 Żnin

Frigo Logistics Sp. z o.o.
ul. Przedsiębiorców 3
97-500 Radomsko

1.1. Adresy magazynów

Frigo Logistics Sp. z o.o.


ul. Fabryczna 4
88-400 Żnin
Frigo Logistics Sp. z o.o.

ul. Przedsiębiorców 3
97-500 Radomsko

Kontakt operator magazynowy Frigo Żnin:

info@frigologistics.pl

tel. +48 52 303 36 00

fax +48 52 303 47 02, +48 52 303 11 79

Radomsko:

info@frigologistics.pl

tel. +48 44 888 87 00

fax +48 44 888 87 99

Magazyn materiałów promocyjnych (POSM) w Górze Kalwarii

Adres:

Magazyn Centralny Cursor
Łubna, ul. Łubińska 10 hala B
05-532 Góra Kalwaria

Kontakt do pracownika Unilevera: Piotr Marciniak – Piotr.m.Marciniak2@unilever.com

Awizacja i wymogi dostaw komponentów do magazynów

Dostawy produktów (wszystkie magazyny):

  • Awizacja możliwa tylko w systemie TMS – dock booking

Dostawy komponentów:

  • Kontakt do pracowników Unilevera:

Kategoria FOODS - Magdalena Banaszczyk; magdalena.banaszczyk@unilever.com; tel. 0 44 649 4801

Kategoria HPC - Mateusz Mikołajczyk; mateusz.mikolajczyk@unilever.com; Tel. 0 44 649 4800

Pobierz dokumenty:

Back to top