Toggle Szukaj

  1. Home
  2. ...
  3. Dla dostawców
  4. Faktury i rozliczenia

Faktury i rozliczenia

Jakie dane wpisać na fakturze wystawianej którejkolwiek z naszych spółek? Gdzie ją wysłać i jak opisać, aby szybko i sprawnie została zaksięgowana?

Pamiętaj o numerze zamówienia na fakturze

Nasz wewnętrzny system rozliczeń i księgowania płatności wymaga podania na fakturze naszego numeru zamówienia (Delivery Order, tzw. DO). Numer zamówienia otrzymasz poprzez system zakupowy Ariba Buyer lub od naszego pracownika.

Pamiętaj o tym, aby umieścić go na fakturze lub innych dokumentach księgowych - przyspieszy to obieg faktury w systemie księgowym i pozwoli na szybkie zrealizowanie płatności za wystawioną fakturę.

Jeżeli nasz pracownik nie przekazał Ci numeru zamówienia, wpisz na fakturę jego nazwisko ("osoba zamawiająca"/ "osoba kupująca"). To pozwoli skierować fakturę do osoby, która zlecała zakup lub wykonanie usługi i również przyspieszy zrealizowanie płatności.

Jeżeli Twój system księgowy uniemożliwia wpisanie tej dodatkowej informacji na fakturze (naszego numeru zamówienia lub osoby zamawiającej), możesz dopisać tą informację odręcznie na wydruku orginału faktury, którą do nas wyślesz.

Unilever Polska Sp. z o. o.

Unilever logo

Poniżej zamieszczamy dane wymagane do wystawienia faktury na Unilever Polska Sp. z o.o.

Unilever Polska SA

Unilever logo

Poniżej zamieszczamy dane wymagane do wystawienia faktury na Unilever Polska SA

Unilever BCS Polska Sp. z o.o.

Unilever logo

Poniżej zamieszczamy dane wymagane do wystawienia faktury na Unilever BCS Polska Sp. z o.o.

Unilever Poland Services

Unilever logo

Poniżej zamieszczamy dane wymagane do wystawienia faktury na Unilever Poland Services Sp. z o.o.

Back to top