Odpowiedzi na pytania dotyczące składu produktów

Często jesteśmy pytani o substancje zawarte w naszych środkach czystości i produktach higieny osobistej. Na przykład: Dlaczego produkt zawiera dany składnik? Jaka jest jego funkcja? Czy jest bezpieczny dla mnie, mojej rodziny i otoczenia? Czasami pojawiają się także pytania dlaczego nie używamy niektórych składników.


Fragrances in our products
Substancje zapachowe

Dużo ludzi ceni sobie korzystanie z produktów zawierających substancje zapachowe. Do ich produkcji wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości składniki, które spełniają ogólnoświatowe standardy ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Substancji Zapachowych (IFRA).

Dowiedz się więcej
We use preservatives to help protect our products from bacteria, yeasts and moulds.
Środki konserwujące

Używamy konserwantów w celu ochrony naszych produktów przed bakteriami, grzybami i pleśnią. W świecie przyrody konserwanty są pomocne w ochronie komórek ludzkich, roślinnych i zwierzęcych.

Dowiedz się więcej
Mangrove plants
Plastikowe cząsteczki peelingujące

Zaprzestaliśmy używania plastikowych cząsteczek w peelingach w 2014r. ze względu na rosnącą ilość mikroplastiku w oceanach i jeziorach.

Dowiedz się więcej
worlds largest family Vim
Silikony

Dzięki silikonowi w środkach higieny osobistej, stosując odżywki można uzyskać efekt jedwabistości włosów, czy też uczucie gładkości po użyciu dezodorantu w kulce, co spotyka się z wieloma pozytywnymi opiniami konsumentów.

Dowiedz się więcej
worlds largest family Vim
Podchloryn sodu

Nasze marki pomagają w utrzymaniu czystości i świeżości w domach i miejscach pracy oraz usuwają wszelkie drobnoustroje. Przez wiele dekad używaliśmy podchlorynu sodu w naszych środkach czystości ze względu na jego skuteczność i szybkość dezynfekcji zwalczającej szerokie spektrum mikroorganizmów, wraz z bakteriami i wirusami.

Dowiedz się więcej

By uzyskać więcej informacji dotyczących najczęściej poruszanych kwestii, wybierz temat z listy poniżej.

Back to top

DOŁĄCZ DO NAS

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.

KONTAKT

Skontaktuj się z Unilever i specjalistycznymi zespołami lub znajdź dane kontaktowe oddziałów na całym świecie.

Kontakt