Dove

Dove to marka, która zawsze jest blisko kobiet, ich radości, problemów i potrzeb. Dla Dove kobiecość jest wartością, którą należy pielęgnować.

Dove pomaga kobietom odkryć w sobie prawdziwe piękno dostarczając produkty, które zapewniają doskonałą pielęgnację.

Dove wierzy, że piękno to nie tylko dobre samopoczucie i wspaniały wygląd ale również codzienna pielęgnacja. Produkty Dove odżywiają skórę oraz włosy oraz dają przyjemne uczucie pielęgnacji. Gdy wyglądasz i czujesz się pięknie, stajesz się szczęśliwsza. Tak kobieta powinna się czuć każdego dnia.

Od początku istnienia Dove stawia kobiety w centrum wszystkich swoich działań i przekonań.
Prawdziwe piękno obejmuje różnorodność – żadna kobieta nie powinna czuć się wykluczona ze świata urody, którą reprezentuje nasza marka. Kobiety są prawdziwą inspiracją.

Marka Dove pojawiła się na świecie w 1957 roku w Stanach Zjednoczonych, z rewolucyjną kostką myjącą Dove. Dzięki opatentowanej mieszance łagodnych środków myjących i ¼ kremu nawilżającego, kostka myjąca Dove uzyskuje lepsze efekty niż mydło, pozostawiając skórę czystą, miękką i gładką. Dove to nr 1 wśród marek polecanych przez dermatologów w USA, Kanadzie i Francji, a także przez specjalistów na całym świecie.

Dziedzictwo marki Dove opiera się na nawilżaniu. Zaczęło się od kostki myjącej, a obecnie Dove jest jedną z najbardziej ulubionych marek kosmetycznych na świecie. Dove oferuje szeroką gamę produktów: kostki myjące, kremy do rąk, balsamy i żele do ciała, antyperspiranty, szampony, odżywki i produkty do stylizacji włosów. Produkty Dove zapewniają doskonałą pielęgnację.  

Produkty

Artykuły

Powrót na górę

Social

Facebook
Ciekawostki i porady
 • Dbać o naturalne piękno, realizować marzenia i siebie. Co jeszcze dopisałybyście do listy planów na Nowy Rok? :)

  30 Dec

 • Naszą prezentową inspiracją będzie dzisiaj linia kosmetyków do pielęgnacji włosów Dove Youthful Vitality, którą wypróbowała Kasia. „Szampon, odżywka i BB krem Dove Youthful Vitality to piękny gest w stronę dojrzałych kobiet. (…) Po ich użyciu włosy stają się dopieszczone, lśniące i możliwe do ujarzmienia"". Wiecie już komu chciałybyście go podarować?

  Autorka zdjęcia: sauria80world

  22 Dec

 • „Żaden inny kosmetyk nie zadbał jeszcze tak o moje włosy. Nie straszna im nawet suszarka! Włosy po zastosowaniu olejków Dove z serii Pure Care Dry Oil są miękkie i jedwabiście gładkie” – przyznaje Marta – jedna z recenzentek naszych produktów w ramach akcji Rok nowości. Pomyślcie o olejkach do włosów Dove, kiedy będziecie szukały pomysłów na udany prezent.

  Autorka zdjęcia: Syllunia

  15 Dec

 • Kostka myjąca Dove jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, gdyż w przeciwieństwie do mydła, zapewnia właściwe nawilżenie i zdrowy wygląd skóry, dzięki kombinacji delikatnych składników myjących i ¼ kremu nawilżającego.

 • Dove kremowy płyn myjący zawiera specjalnie opracowaną delikatną formułę, dlatego nie wysusza skóry jak zwykłe mydło. ¼ kremu nawilżającego zapewnia komfortowe uczucie gładkości i gwarantuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry dłoni przez cały dzień.

 • Pielęgnujący płyn do kąpieli Dove jest połączeniem kremowej piany i aromatycznego zapachu z ¼ kremu nawilżającego. Zapewnia niezwykle delikatne, rozpieszczające doznania podczas kąpieli i chroni właściwy poziom nawilżenia skóry.

Śledź nas na Facebooku

Powrót na górę

Kontakt

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Powrót na górę