Dove

Dove to marka, która zawsze jest blisko kobiet, ich radości, problemów i potrzeb. Dla Dove kobiecość jest wartością, którą należy pielęgnować.

Dove pomaga kobietom odkryć w sobie prawdziwe piękno dostarczając produkty, które zapewniają doskonałą pielęgnację.

Dove wierzy, że piękno to nie tylko dobre samopoczucie i wspaniały wygląd ale również codzienna pielęgnacja. Produkty Dove odżywiają skórę oraz włosy oraz dają przyjemne uczucie pielęgnacji. Gdy wyglądasz i czujesz się pięknie, stajesz się szczęśliwsza. Tak kobieta powinna się czuć każdego dnia.

Od początku istnienia Dove stawia kobiety w centrum wszystkich swoich działań i przekonań.
Prawdziwe piękno obejmuje różnorodność – żadna kobieta nie powinna czuć się wykluczona ze świata urody, którą reprezentuje nasza marka. Kobiety są prawdziwą inspiracją.

Marka Dove pojawiła się na świecie w 1957 roku w Stanach Zjednoczonych, z rewolucyjną kostką myjącą Dove. Dzięki opatentowanej mieszance łagodnych środków myjących i ¼ kremu nawilżającego, kostka myjąca Dove uzyskuje lepsze efekty niż mydło, pozostawiając skórę czystą, miękką i gładką. Dove to nr 1 wśród marek polecanych przez dermatologów w USA, Kanadzie i Francji, a także przez specjalistów na całym świecie.

Dziedzictwo marki Dove opiera się na nawilżaniu. Zaczęło się od kostki myjącej, a obecnie Dove jest jedną z najbardziej ulubionych marek kosmetycznych na świecie. Dove oferuje szeroką gamę produktów: kostki myjące, kremy do rąk, balsamy i żele do ciała, antyperspiranty, szampony, odżywki i produkty do stylizacji włosów. Produkty Dove zapewniają doskonałą pielęgnację.  

Produkty

Artykuły

Powrót na górę

Social

Facebook
Ciekawostki i porady
 • Pozwól sobie na chwilę orzeźwienia pod prysznicem z Dove Go Fresh z ogórkiem i zieloną herbatą. Jego unikalna formuła nie tylko pielęgnuje i głęboko odżywia, ale pozostawia również długotrwałe uczucie odświeżonej i gładkiej skóry.

  02 Jul

 • Wypróbowałaś już saszetkę DOVE dostępną w wybranych czasopismach? W komentarzu pod postem OPISZ wrażenia po pierwszym prysznicu z żelem Dove. RZUĆ WYZWANIE testowania PRZYJACIÓŁKOM - OZNACZ JE na poniższym ZDJĘCIU! Na najciekawsze odpowiedzi czeka 200 zestawów Dove

  Regulamin: http://on.fb.me/1U3AllW

  ***
  Wpisz TAK przed odpowiedzią na pytanie konkursowe, jeśli zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych udostępnionych w Konkursie w celach związanych z Konkursem, zgodnie z Regulaminem i wiesz, że podanie danych jest dobrowolne i że masz prawo dostępu do danych, poprawiania ich lub żądania ich usunięcia

  30 Jun

 • Gotowa na domowe spa? Dove Gentle Exfoliating z peelingującymi drobinkami wygładzi i odżywi Twoją skórę. Spełnił oczekiwania aż 97% kobiet!* Dołącz do nich!

  *Źródło: babyboom.pl

  29 Jun

 • Kostka myjąca Dove jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, gdyż w przeciwieństwie do mydła, zapewnia właściwe nawilżenie i zdrowy wygląd skóry, dzięki kombinacji delikatnych składników myjących i ¼ kremu nawilżającego.

 • Dove kremowy płyn myjący zawiera specjalnie opracowaną delikatną formułę, dlatego nie wysusza skóry jak zwykłe mydło. ¼ kremu nawilżającego zapewnia komfortowe uczucie gładkości i gwarantuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry dłoni przez cały dzień.

 • Pielęgnujący płyn do kąpieli Dove jest połączeniem kremowej piany i aromatycznego zapachu z ¼ kremu nawilżającego. Zapewnia niezwykle delikatne, rozpieszczające doznania podczas kąpieli i chroni właściwy poziom nawilżenia skóry.

Śledź nas na Facebooku

Powrót na górę

Kontakt

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Powrót na górę