Algida

Lody Algida od prawie 20 lat wywołują uśmiech na twarzach polskich konsumentów. Marka na całym świecie jest rozpoznawana poprzez kształt białego serca na czerwonym tle, pod którym kryje się miłość do lodów i chęć uszczęśliwiania innych.

 

Marka Algida została wprowadzona na polski rynek w 1993 roku wraz z kupnem przez koncern Unilever fabryki w Baninie.  Od lat zbliża do siebie ludzi oraz jest dla nich inspiracją do dzielenia się radością. Podążając za trendami Algida wciąż rozbudowuje swoją ofertę, zaskakując produktami dopasowanymi do różnych gustów, stylów życia i smakowych preferencji.

Bogate portfolio marki obfituje w szereg propozycji, wśród których każdy amator lodów znajdzie coś dla siebie: od uwielbianych wariantów klasycznych lodów na patyku z takimi przysmakami jak zmysłowy Magnum w trzech wariantach: Classic, Almond i White - kuszących wspaniałym, niezapomnianym smakiem czekolady, czy najlepiej sprzedający się lód impulsowy w Polsce – Big Milk oraz orzeźwiający owocowy Twister, poprzez tradycyjne lody familijne z linii Algida Śmietankowa, aż po Carte d’Or, które potrafią rozkochać w sobie od pierwszego spróbowania .  W portfolio Algidy pojawiły się także multipacki, czyli najbardziej popularne smaki lodów impulsowych w wersji mini spakowane w kilkusztukowe opakowania.

Znajdziesz w nich: uwielbiane przez Polaków Big Milki i działające na zmysły lody Magnum oraz stworzone specjalnie dla dzieci lody Max.

Produkty

Artykuły

Powrót na górę

Social

Ciekawostki i porady
  • Około 70% Polaków w wieku od 10 do 55 lat jada latem lody co najmniej dwa razy w tygodniu. (Źródło: TNS OBOP)

  • Lody odkryli Chińczycy ponad 5 000 lat temu przez połączenie owoców ze śniegiem.

  • Lody można chłodzić falami termoaktustycznymi. Na ten pomysł wpadli akustycy z Uniwersytetu Stanowego w Pensylwanii razem z technologamitechnologiami z Unilevera.

Powrót na górę

Kontakt

Argentina

Unilever de Argentina S.A.
Alf. H. Bouchard 4191
(B1605BNA)
Munro, Pdo. de Vicente López
Pcia. de Buenos Aires
T: 0800-888-6666
www.unilever.com.arLink opens in a new window

Contact Unilever ArgentinaLink opens in a new window

0800-888-6426

Powrót na górę